x
CSI: Kryminalne zagadki Miami (9)

CSI: Kryminalne zagadki Miami

sezon 1 odc. 9

(CSI: Miami: Kill Zone)

serial kryminalny USA 2002   od 16 lat
Występują:David Caruso, Emily Procter, Khandi Alexander, Adam Rodriguez
Reżyseria:Daniel Attias
W skrócie:W Miami ktoś zabija trzy osoby strzałem w czoło. Wkrótce policja znajduje czwartą ofiarę - turystkę, która również znalazła się na linii strzału. Horatio i Calleigh rozpoczynają śledztwo.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Miami. W tutejszej policji pracuje zespół najwyższej klasy ekspertów kryminalistycznych. Grupą dowodzi Horatio Caine (David Caruso), charyzmatyczny i tajemniczy profesjonalista, pomaga mu atrakcyjna i inteligentna Calleigh Dusquene (Emily Procter), specjalistka od balistyki. Do zespołu należą też: przystojny Eric Delko (Adam Rodriguez), dla którego wody i bagna Florydy nie mają tajemnic, nieustępliwy detektyw Tim Speedle (Rory Cochrane) oraz doświadczona pani koroner doktor Alexx Woods (Khandi Alexander). Grupa śledcza tropi kolejne zbrodnie, zbiera oraz wnikliwie analizuje dowody, celnie wskazuje winnych i żąda sprawiedliwości w imieniu ofiar.

W tym odcinku

W centrum Miami w środku dnia ktoś strzela do przechodniów. Zabija trzy osoby celnym strzałem w czoło. Wkrótce policja znajduje jeszcze czwartą ofiarę - turystkę, która również znalazła się na linii strzału. Horatio i Calleigh rozpoczynają śledztwo od oględzin miejsca zbrodni. Nabierają przekonania, że mordercę należy znaleźć jak najszybciej. Muszą zdążyć, zanim snajper zaatakuje po raz kolejny i znów zabije niewinne osoby.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)