x
CSI: Kryminalne zagadki Miami (80)

CSI: Kryminalne zagadki Miami

sezon 4 odc. 80

(CSI: Miami: Felony Flight)

serial kryminalny USA 2005   od 16 lat
Występują:David Caruso, Emily Procter, Adam Rodriguez, Jonathan Togo
Reżyseria:Scott Lautanen
W skrócie:Podczas transportu lotniczego ucieka morderca Henry Darius. Zabija znajdujących się na pokładzie ludzi. Darius w wiezieniu nawiązał kontakt z bogatą Joann Nivens, która obiecała mu pomoc.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

W skład zespołu detektywów Horatia Caine'a (David Caruso), działającego na terenie Miami, wchodzą m.in. piękna i wykształcona Calleigh Duqugesne (Emily Procter) - specjalistka od balistyki, Tim Speedle (Rory Cochrane) - ekspert od pracy w terenie, oficer śledczy Eric Delko (Adam Rodriguez) i koroner Alexx Woods (Khandi Alexander). Ich zadaniem jest analizowanie zbrodni i zbieranie dowodów, a przede wszystkim znajdowanie sprawców przestępstw.

W tym odcinku

Seryjny morderca Henry Darius przy pomocy innego więźnia przejmują awionetkę, którą byli transportowani z Nowego Jorku do Miami. Zabijają pilota i cztery przypadkowe osoby. Darius miał wskazać miejsce ukrycia zwłok młodej kobiety, żony właściciela największego radia na Florydzie. Okazuje się, że jeszcze w więzieniu nawiązał kontakt z bogatą Joann Nivens, która obiecała mu pomoc. Horatio Caine i jego ludzie ruszają w pościg za przestępcą. Wkrótce zostają odnalezione ciała dwóch studentek. Do śledztwa włącza się ekipa z nowojorskiego laboratorium kryminalistycznego, dowodzona przez detektywa Maca Taylora.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także