x
CSI: Kryminalne zagadki Miami (77)

CSI: Kryminalne zagadki Miami

sezon 4 odc. 77

(CSI: Miami: 48 Hours to Life)

serial kryminalny USA 2005   od 16 lat
Występują:David Caruso, Emily Procter, Adam Rodriguez, Jonathan Togo
Reżyseria:Norberto Barba
W skrócie:Tobey w pisemnym zeznaniu przyznaje się do morderstwa. Jednak detektyw Horatio Caine uważa go za niewinnego. W więzieniu Tobey zabija w obronie własnej...

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

W skład zespołu detektywów Horatia Caine'a (David Caruso), działającego na terenie Miami, wchodzą m.in. piękna i wykształcona Calleigh Duqugesne (Emily Procter) - specjalistka od balistyki, Tim Speedle (Rory Cochrane) - ekspert od pracy w terenie, oficer śledczy Eric Delko (Adam Rodriguez) i koroner Alexx Woods (Khandi Alexander). Ich zadaniem jest analizowanie zbrodni i zbieranie dowodów, a przede wszystkim znajdowanie sprawców przestępstw.

W tym odcinku

Młoda kobieta została zastrzelona na swoim jachcie. Policja zauważa chłopaka, uciekającego z miejsca zbrodni. Domniemany sprawca - Tobey Hollins - ma krew ofiary na swoim ubraniu. Pod naciskiem przesłuchujących go funkcjonariuszy przyznaje się do morderstwa. Detektyw Frank Tripp daje ludziom Caine'a dwie doby na zdobycie dowodów potwierdzających jego winę. Detektywi jednak mają pewne wątpliwości. Dowiadują się, że kobieta wystąpiła o rozwód, gdy odkryła, że jej mąż jest homoseksualistą. Jacht był jej własnością i zamierzała go sprzedać jeszcze przed rozprawą rozwodową. Na jego pokładzie Delko i Calleigh znajdują ślady szminki innej kobiety oraz kilka kropli rozlanego alkoholu. Chcą dowieść niewinności Hollinsa. W przeciwnym razie mężczyźnie grozi dożywocie.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także