x
CSI: Kryminalne zagadki Miami (161)

CSI: Kryminalne zagadki Miami

sezon 7 odc. 161

(CSI: Miami: Flight Risk)

serial kryminalny USA 2008   od 16 lat
Występują:David Caruso, Emily Procter, Adam Rodriguez, Khandi Alexander
Reżyseria:Joe Chapelle
W skrócie:Na lotnisku zostaje znaleziona martwa stewardesa. Śledczy ustalają, że ofiarą jest Suzanne Grady i zginęła na pokładzie samolotu. Ryan Wolfe przeprowadza symulację zabójstwa.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Serial opowiadają o przygodach najlepszej grupy śledczych z Południowej Florydy. Korzystają oni z nowinek technicznych i starych policyjnych sposobów, aby rozwiązywać kolejne śledztwa.

W tym odcinku

Na lotnisku zostaje znaleziona martwa stewardesa. Śledczy ustalają, że ofiarą jest Suzanne Grady i zginęła na pokładzie samolotu. Ryan Wolfe przeprowadza symulację, by ustalić, w jakich okolicznościach mogło dojść do tego zabójstwa. Okazuje się, że w chwili zgonu kobieta była pod wpływem narkotyku. Trop prowadzi do pewnego mężczyzny, którego Suzanne prawdopodobnie przyłapała z dowodem winy w ręku. Wychodzi również na jaw, że ofiara miała niezobowiązujący romans z pilotem, który sam przyznaje, iż jako ostatni widział ją żywą. Z kolei jej koleżanka przypomina sobie o tajemniczym adoratorze, który miał obsesję na punkcie Suzanne - natrętnie ją fotografował i wysyłał do niej listy. Horatio Caine i jego współpracownicy wkraczają na pokład samolotu i odkrywają dziwne sytuacje, do których doszło podczas feralnej podróży.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)