CSI: Kryminalne zagadki Miami (20)

CSI: Kryminalne zagadki Miami

sezon 1 odc. 20

(CSI: Miami: Grave Young Men)

serial kryminalny USA 2003   od 12 lat
Występują:David Caruso, Emily Procter, Khandi Alexander, Adam Rodriguez
Reżyseria:Peter Markle
W skrócie:Wilton trafił kiedyś do więzienia za sprawą Horatia Caine'a. Teraz prosi go o pomoc w poszukiwaniu syna Jeffa. Wilton ma bogatą kryminalną przeszłość, ale wierzy, że jego syn jest czysty.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Miami. W tutejszej policji pracuje zespół najwyższej klasy ekspertów kryminalistycznych. Grupą dowodzi Horatio Caine (David Caruso), charyzmatyczny i tajemniczy profesjonalista, pomaga mu atrakcyjna i inteligentna Calleigh Dusquene (Emily Procter), specjalistka od balistyki. Do zespołu należą też: przystojny Eric Delko (Adam Rodriguez), dla którego wody i bagna Florydy nie mają tajemnic, nieustępliwy detektyw Tim Speedle (Rory Cochrane) oraz doświadczona pani koroner doktor Alexx Woods (Khandi Alexander). Grupa śledcza tropi kolejne zbrodnie, zbiera oraz wnikliwie analizuje dowody, celnie wskazuje winnych i żąda sprawiedliwości w imieniu ofiar.

W tym odcinku

Wilton trafił kiedyś do więzienia za sprawą porucznika Horatia Caine'a. Teraz prosi go jednak o pomoc w poszukiwaniach syna, Jeffa. Ojciec ma bogatą kryminalną przeszłość, ale jest przekonany, że jego syn nie dopuściłby się przestępstwa. Horatio i Delko przeszukują pokój chłopaka. Znajdują dowody, że zażywał on narkotyki, a na pobliskim drzewie ćwiczył strzelanie do celu. Tymczasem Speedle prowadzi śledztwo w sprawie śmierci młodego, wysportowanego mężczyzny, który zmarł podczas nocy spędzonej z kochanką. Kobieta nie wygląda na przygnębioną tym faktem.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także