x
CSI: Kryminalne zagadki Miami (19)

CSI: Kryminalne zagadki Miami

sezon 1 odc. 19

(CSI: Miami: Double Cap)

serial kryminalny USA 2003   od 16 lat
Występują:David Caruso, Emily Procter, Khandi Alexander, Adam Rodriguez
Reżyseria:Joe Chappelle
W skrócie:Młoda kobieta zostaje znaleziona martwa koło basenu w eleganckim hotelu. Morderca strzelił do niej na oczach wielu ludzi. Jego akta są utajnione. Jest też objęty programem ochrony świadków.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Miami. W tutejszej policji pracuje zespół najwyższej klasy ekspertów kryminalistycznych. Grupą dowodzi Horatio Caine (David Caruso), charyzmatyczny i tajemniczy profesjonalista, pomaga mu atrakcyjna i inteligentna Calleigh Dusquene (Emily Procter), specjalistka od balistyki. Do zespołu należą też: przystojny Eric Delko (Adam Rodriguez), dla którego wody i bagna Florydy nie mają tajemnic, nieustępliwy detektyw Tim Speedle (Rory Cochrane) oraz doświadczona pani koroner doktor Alexx Woods (Khandi Alexander). Grupa śledcza tropi kolejne zbrodnie, zbiera oraz wnikliwie analizuje dowody, celnie wskazuje winnych i żąda sprawiedliwości w imieniu ofiar.

W tym odcinku

Młoda kobieta zostaje znaleziona martwa niedaleko basenu w ekskluzywnym hotelu. Morderca strzelił do niej z bliska na oczach wielu ludzi. Ustalenie jego tożsamości nie jest proste, ponieważ akta zabójcy utajniły dwie rządowe agencje. Okazuje się także, że był objęty programem ochrony świadków. Śledztwo chce przejąć FBI. Tymczasem Calleigh udaje się ustalić, że z tej samej broni przed kilku laty zabito strażnika podczas napadu na bank. Śledztwo w tej sprawie prowadziła szwagierka Horatia Caine'a, Yelina Salas. Nie znalazła sprawców.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)