x
CSI: Kryminalne zagadki Miami (13)

CSI: Kryminalne zagadki Miami

sezon 1 odc. 13

(CSI: Miami: Bunk)

serial kryminalny USA 2003   od 16 lat
Występują:David Caruso, Emily Procter, Khandi Alexander, Adam Rodriguez
Reżyseria:Charles Correll
W skrócie:Młody mężczyzna umiera w wyniku zatrucia toksycznymi oparami. Okazuje się, że wszedł do laboratorium, gdzie produkowano narkotyki.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Miami. W tutejszej policji pracuje zespół najwyższej klasy ekspertów kryminalistycznych. Grupą dowodzi Horatio Caine (David Caruso), charyzmatyczny i tajemniczy profesjonalista, pomaga mu atrakcyjna i inteligentna Calleigh Dusquene (Emily Procter), specjalistka od balistyki. Do zespołu należą też: przystojny Eric Delko (Adam Rodriguez), dla którego wody i bagna Florydy nie mają tajemnic, nieustępliwy detektyw Tim Speedle (Rory Cochrane) oraz doświadczona pani koroner doktor Alexx Woods (Khandi Alexander). Grupa śledcza tropi kolejne zbrodnie, zbiera oraz wnikliwie analizuje dowody, celnie wskazuje winnych i żąda sprawiedliwości w imieniu ofiar.

W tym odcinku

Młody mężczyzna próbując złapać swojego kota, wchodzi za nim do domu w sąsiedztwie. Wkrótce potem umiera w wyniku zatrucia mieszanką oparów z chemikaliów. Okazuje się, że wszedł do laboratorium do produkcji narkotyków, które zostało radioaktywnie napromieniowane. Prowadzący śledztwo detektywi muszą się stamtąd błyskawicznie ewakuować. Tymczasem Calleigh i Delko badają sprawę brutalnego morderstwa kobiety przebywającej w domu starców. W całym jej mieszkaniu widoczne są ślady krwi. Na miejscu zbrodni śledczy znajdują list, który może pomóc w znalezieniu mordercy.

Występują (pokaż wszystkich)