CSI: Kryminalne zagadki Miami (10)

CSI: Kryminalne zagadki Miami

sezon 1 odc. 10

(CSI: Miami: A Horrible Mind)

serial kryminalny USA 2002   od 16 lat
Występują:David Caruso, Emily Procter, Khandi Alexander, Adam Rodriguez
Reżyseria:Greg Yaitanes
W skrócie:Znaleziono martwego profesora antropologii z lokalnego uniwersytetu. Horatio Caine i detektyw Bernstein ustalają, że został okaleczony, zamordowany, a potem powieszony na konarze drzewa.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Miami. W tutejszej policji pracuje zespół najwyższej klasy ekspertów kryminalistycznych. Grupą dowodzi Horatio Caine (David Caruso), charyzmatyczny i tajemniczy profesjonalista, pomaga mu atrakcyjna i inteligentna Calleigh Dusquene (Emily Procter), specjalistka od balistyki. Do zespołu należą też: przystojny Eric Delko (Adam Rodriguez), dla którego wody i bagna Florydy nie mają tajemnic, nieustępliwy detektyw Tim Speedle (Rory Cochrane) oraz doświadczona pani koroner doktor Alexx Woods (Khandi Alexander). Grupa śledcza tropi kolejne zbrodnie, zbiera oraz wnikliwie analizuje dowody, celnie wskazuje winnych i żąda sprawiedliwości w imieniu ofiar.

W tym odcinku

Zostaje zamordowany profesor antropologii z lokalnego uniwersytetu. Okazuje się, że był on kontrowersyjną postacią, ponieważ wprowadził nietypowe metody nauczania. Ostatnio interesował go temat linczu. Horatio Caine i detektyw Bernstein ustalają, że mężczyzna został okaleczony, zamordowany, a na koniec powieszony na sznurze zawieszonym na konarze drzewa. Dodatkowo na jego ciele widać wiele ran. Z początku detektywi podejrzewają działanie sekty, ale wkrótce okazuje się, że ten trop jest błędny. Tymczasem Delko jest obecny przy wyciąganiu z wody samochodu z ciałem w bagażniku. Wszystko wskazuje na to, że auto zostało zepchnięte.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także