Barwy szczęścia (2078)

Barwy szczęścia (2078)

serial Polska 2019   od 12 lat
Występują:Katarzyna Glinka, Michał Rolnicki, Marek Molak, Olga Jankowska
W skrócie:Julita poprawia sobie humor zakupami w sklepie dla niemowląt. Ksiądz Tadeusz przyprowadza do Darka fana Spartan, Mirka. Sebastian postanawia kupić mieszkanie za pośrednictwem agencji Zwoleńskich.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają dalsze perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki oraz jej bliskich, członków klanu Złotych oraz Basi i Zenka Grzelaków. Ich codzienne troski, dramaty, małżeńskie kłopoty, lecz także chwile radości w rodzinnym gronie i sukcesy na polu zawodowym składają się na rzeczywistość osiedla "Pod Sosnami".

W tym odcinku

Julita prosi Józka, by ten nie kłopotał swoich rodziców jej obawami o zdrowie Urszuli. Przyszła mama poprawia sobie humor zakupami w sklepie dla niemowląt. Uwagę Sałatki przyciąga fakt, że większość kupionych przez Julitę ubranek to rzeczy dla dziewczynki. Tymczasem ksiądz Tadeusz przyprowadza do Darka wielkiego fana Spartan, Mirka. Chłopiec marzy o autografie piłkarza. Janicki obdarowuje go nie tylko klubowymi gadżetami, lecz także biletem na finałowy mecz drużyny. Sebastian postanawia kupić mieszkanie za pośrednictwem agencji Zwoleńskich. Gdy Kowalski zawyża cenę nieruchomości, Natalia wycofuje się z potwierdzonej wcześniej rezerwacji. Małgorzata wpada w gniew i oskarża córkę o psucie reputacji ich firmy. Na dodatek Sebastian rezygnuje z transakcji.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także