×
Barwy szczęścia (2992)

Barwy szczęścia

odc. 2992

serial obyczajowy Polska 2024   od 12 lat
Występują:Katarzyna Glinka, Michał Rolnicki, Marek Molak, Marieta Żukowska
Reżyseria:Michał Węgrzyn
W skrócie:Ania zabiera od Vincenza swoje rzeczy. Włoch postanawia porozmawiać z Biancą. Kłótnia byłych partnerów kończy się pocałunkiem. Bruno przeżywa rozstanie z Bożeną. Rzuca się w wir pracy.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają perypetie m.in. rodu Marczaków. Ich codzienne troski i chwile radości składają się na rzeczywistość osiedla Pod Sosnami.

W tym odcinku

Obrażona na Vincenza Ania zabiera od niego swoje rzeczy. Włoch postanawia porozmawiać z Biancą, Kłótnia byłych partnerów w hotelu kończy się namiętnym pocałunkiem. Mężczyzna wraca jednak do narzeczonej, którą za wszelką cenę chce odzyskać. Bruno, który przeżywa rozstanie z Bożeną, rzuca się w wir pracy. Justin jest zaskoczony, kiedy okazuje się, że został zwolniony. Załamany Skotnicki idzie odreagować do fitness klubu Reginy. Oboje się do siebie zbliżają. Odwiedziny Kasi i Ksawerego dodają Walerii energii. Sadowska martwi się, że biologiczny ojciec znów zerwał z nią kontakt. Seniorka prosi Basię, by podała jej numer Czesława. Postanawia działać.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także