x
Barwy szczęścia (2946)

Barwy szczęścia

odc. 2946

serial obyczajowy Polska 2024   od 12 lat
Występują:Katarzyna Glinka, Michał Rolnicki, Anna Zachciał, Marek Molak
Reżyseria:Iwona Siekierzyńska
W skrócie:Kowalscy świętują fakt, że oficjalnie zostali rodziną zastępczą. Chłopiec zadaje jednak coraz więcej pytań o mamę. Kasia odkrywa, że jej mąż spotkał się z Weroniką. Paulinka martwi się o związek ojca.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają perypetie m.in. rodu Marczaków. Ich codzienne troski i chwile radości składają się na rzeczywistość osiedla Pod Sosnami.

W tym odcinku

Sebastian wraca z Kanady. Dominika i Mateusz cieszą się z jego przylotu. Kowalscy świętują, że oficjalnie zostali rodziną zastępczą. Ich radość nie trwa jednak długo. Martwi ich, że chłopiec zadaje coraz więcej pytań o swoją mamę. Nie rozumie, dlaczego nie może odwiedzić Soni. Łukasz wraca z dziećmi do domu. Kasia odkrywa, że jej mąż spotkał się z Weroniką. Obawia się, że ukochany po raz kolejny angażuje się w jakąś ryzykowną sprawę. Marczak przestrzega Sadowskiego, że za ukrywanie informacji o przestępstwie jego szefa, sam może mieć problemy z prawem. Paulinka wciąż martwi się o związek ojca. Okazuje wobec Mariusza niechęć, co zaskakuje Kasię. Namawia też Ksawerego, by sprawdzili razem nowego sąsiada. U Małgorzaty i Jerzego po raz kolejny zjawia się Rawiczowa. Tymczasem Malwina nagle zaczyna rodzić, a jej rodzinę ogarnia panika. Jedynie Hermanowi udaje się zachować spokój. Kobieta trafia do szpitala, gdzie rodzi córeczkę, Rozalię.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także