x
Barwy szczęścia (2948)

Barwy szczęścia

odc. 2948

serial obyczajowy Polska 2024   od 12 lat
Występują:Katarzyna Glinka, Michał Rolnicki, Marek Molak, Marieta Żukowska
Reżyseria:Jakub Skoczeń
W skrócie:Ewa Poraj żąda od Zbrowskiej udziału w zyskach w zamian za dalsze reklamowanie kremów. Tomasz zaprasza Oliwkę na weekend do Bari. Dwoicki więzi Łukasza, chcąc zmusić go do przyjęcia łapówki.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają perypetie m.in. rodu Marczaków. Ich codzienne troski i chwile radości składają się na rzeczywistość osiedla Pod Sosnami.

W tym odcinku

Influencerka Ewa Poraj żąda od Zbrowskiej udziału w zyskach w zamian za dalsze reklamowanie kremów. W odpowiedzi zdenerwowana dziewczyna rezygnuje z ich współpracy. Tomasz, by poprawić humor Oliwce, zaprasza ją na weekendowy wypad do Bari. Dwoicki więzi Łukasza, próbując zmusić dziennikarza do przyjęcia łapówki. Grozi także jego rodzinie. Kasia jest zaniepokojona, że mąż nagle przestał się do niej odzywać. Jedzie do Warszawy, by go odnaleźć. Gdy ten wraca nagle do domu, Sadowska wybucha i żąda, by poddał się terapii, bo jest uzależniony od adrenaliny. Malwina i Herman cieszą się z pierwszych chwil z Rozalką. Tymczasem małą odwiedzają w szpitalu kolejni goście: Małgorzata, Jerzy oraz Rawiczowa, która postanawia zostać jej ulubioną ciocią. Marczak jest tym przerażony.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także