x
Barwy szczęścia (2947)

Barwy szczęścia

odc. 2947

serial obyczajowy Polska 2024   od 12 lat
Występują:Katarzyna Glinka, Michał Rolnicki, Marek Molak, Marieta Żukowska
Reżyseria:Jakub Skoczeń
W skrócie:Aldona podejrzewa, że zaszła w ciążę. Paulinka i Ksawery uważają, że Mariusz może zniszczyć ich rodzinę. Śledzą go. Sadowski postanawia ujawnić przekręt w firmie, którą reprezentuje.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają perypetie m.in. rodu Marczaków. Ich codzienne troski i chwile radości składają się na rzeczywistość osiedla Pod Sosnami.

W tym odcinku

Aldona źle się czuje i podejrzewa, że zaszła w ciążę. Borys otacza ją opieką. Paulinka śledzi z Ksawerym Mariusza. Są przekonani, że ten zagraża Łukaszowi i może zniszczyć całą ich rodzinę. Tymczasem Sadowski postanawia ujawnić przekręt w firmie, którą reprezentuje. Uprzedza żonę, że przez to znów może być wokół nich głośno. Później dziennikarz odmawia dalszej współpracy z Dwoickim. Otwarcie mówi szefowi, że nie weźmie udziału w tuszowaniu przestępstwa. Biznesmen proponuje mu pieniądze w zamian za milczenie. Gdy Łukasz odrzuca ofertę, zostaje brutalnie zaatakowany przez ochroniarzy mężczyzny. Renata i Dominika odkrywają, że czeka je kontrola z urzędu skarbowego. Domyślają się, że za wszystkim stoi Stefaniak. Halicka zaczyna się obawiać, że przez pomoc ukochanemu będzie miała w pracy kłopoty.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także