Agenci NCIS: Pobudka (23-ost.)

Agenci NCIS

sezon 1 odc. 23-ost.: Pobudka

(Navy NCIS: Naval Criminal Investigative Service: Reveille)

serial sensacyjny USA 2004   od 16 lat
Występują:Mark Harmon, Michael Weatherly, Pauley Perrette, Sean Murray
Reżyseria:Thomas J. Wright
W skrócie:Agenci próbują ustalić tożsamość terrorysty. Kate zostaje porwana i wywieziona na farmę. Dowiaduje się tam, że terroryści chcą zestrzelić helikopter z prezydentem Bushem i premierem Izraela.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Zespół agentów specjalnych - NCIS (Służby Śledcze Marynarki Wojennej) - zajmuje się sprawami przestępstw, które mają związek z marynarką wojenną i piechotą morską. Zespołem kieruje agent specjalny Leroy Jethro Gibbs (Mark Harmon) - oficer śledczy i specjalista od przesłuchań, który często nagina przepisy, aby tylko doprowadzić sprawę do końca. Do jego elitarnej grupy należy były detektyw z wydziału zabójstw - Tony DiNozzo (Michael Weatherly) - obdarzony nieprawdopodobną intuicją. Natomiast agentka Kate Todd (Sasha Alexander) - piękna i nieustępliwa - pracowała niegdyś w służbach specjalnych. Do zespołu należy też Abby Sciuto (Pauley Perrette) - specjalistka od badań i analiz sądowych - kobieta o dużym poczuciu czarnego humoru i gotyckim stylu ubierania się. Za komunikację i komputery odpowiada agent Timothy McGee (Sean Murray). Jednostce NCIS pomaga też doktor Donald Mallard (David McCallum). Agenci podróżują po całym świecie rozwiązując sprawy morderstw, porwań, szpiegostwa i terroryzmu.

W tym odcinku

Agenci próbują ustalić tożsamość terrorysty z Hamasu, który miesiąc temu wziął jako zakładników ludzi Gibbsa i postrzelił Geralda. Tony próbuje umówić się na randkę z piękną Szwedką, Martą. Tymczasem Kate rozpoznaje na ulicy terrorystę, który przetrzymywał ją miesiąc temu. Agentka pragnie go schwytać i wsiada do przypadkowego samochodu, nieświadoma, że w środku znajduje się jego wspólnik. Kate zostaje porwana i wywieziona na odległą farmę. Uświadamia sobie, jaki jest plan terrorystów - chcą oni zestrzelić helikopter prezydenta Busha w momencie, gdy będzie leciał wraz z premierem Izraela. Jeżeli agentka nie będzie współpracowała z terrorystami, Marta zabije Tony'ego podczas ich wieczornej randki.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)