48h. Zaginieni (258)
| Występują: | Izabela Perez, Andrzej Hausner, Arkadiusz Detmer, Joanna Krupińska |
|---|---|
| W skrócie: | Beata i Stefan zgłaszają zniknięcie adoptowanego Maćka. Trzynastolatek cierpi na otyłość. Kuratorka sądowa uważa, że rodzice są niewydolni wychowawczo i należy im odebrać dziecko. |
Oglądaj w telewizji
| Data | Godzina | Stacja |
| nie znaleziono żadnej emisji | ||
Opis
Kilkanaście tysięcy osób znika każdego roku. Część z nich nigdy nie zostaje odnaleziona. Zdaniem policji w poszukiwaniach kluczowych jest pierwsze 48 godzin. Grupa operacyjna Policyjnego Centrum Poszukiwania Zaginionych złożona jest z najlepszych policjantów, psychologów praz specjalistów z dziedziny kryminalistyki. Ich zadaniem polega na znalezieniu odpowiedzi na pytanie, gdzie znajduje się zaginiona osoba. Policjanci analizują wydarzenia poprzedzające zniknięcie oraz przesłuchują świadków.
W tym odcinku
Beata i Stefan zgłaszają zniknięcie adoptowanego syna, 13-letniego Maćka. Chłopiec cierpi na otyłość. Kuratorka sądowa Zofia uważa, że rodzice są niewydolni wychowawczo i należy im odebrać dziecko. Małżeństwo od jakiegoś czasu nie może się dogadać i w domu dochodzi do awantur. Komisarze udają się do szkoły podstawowej, do której uczęszcza nastolatek. Podczas wizyty wychodzi na jaw, że jest on prześladowany. Znęcają się nad nim starsi uczniowie. Detektywi wysnuwają podejrzenie, że Maciek mógł uciec z domu.
Występują (pokaż wszystkich)
-
Izabela Perez
-
Andrzej Hausner
jako komisarz Jerzy Bąkowski -
Arkadiusz Detmer
jako komisarz Miron Leśniak -
Joanna Krupińska
-
Piotr Pręgowski
-
Paweł Iwanicki
-
Tomasz Okarmus
-
Marcin Urbanke
-
Bartosz Waga
Zobacz także
- 48h. Zaginieni: Cukierek albo psikus (150) - serial kryminalny - noc czw./pt., 12 na 13 marca 5:00
- 48h. Zaginieni: Blizny (59) - serial kryminalny - dziś, 13 marca 8:00
- 48h. Zaginieni: Grabarz (151) - serial kryminalny - dziś, 13 marca 8:05 i 1 późniejsza emisja
- 48h. Zaginieni: To moje dziecko (102) - serial kryminalny - dziś, 13 marca 11:00
- 48h. Zaginieni: Malarz (103) - serial kryminalny - dziś, 13 marca 12:00
- 48h. Zaginieni: Strach (104) - serial kryminalny - dziś, 13 marca 13:00
- 48h. Zaginieni: Świadek koronny (189) - serial kryminalny - dziś, 13 marca 17:00
- 48h. Zaginieni: Mnich (190) - serial kryminalny - dziś, 13 marca 18:00
- 48h. Zaginieni: Pan młody (152) - serial kryminalny - noc pt./sob., 13 na 14 marca 5:00 i 1 późniejsza emisja
- 48h. Zaginieni: Ksiądz (1) - serial kryminalny - sobota, 14 marca 6:05