48h. Zaginieni: Żeby nie było śladu (278)
Występują: | Izabela Perez, Andrzej Hausner, Arkadiusz Detmer, Joanna Krupińska |
---|---|
W skrócie: | Antek przyjmuje zgłoszenie o zniknięciu dzielnicowej Wiktorii. Dzień wcześniej policjantka odwiedziła recydywistę Warzechę. Podejrzanym jest również były mąż kobiety, który ją śledził i był zazdrosny. |
Oglądaj w telewizji
Data | Godzina | Stacja |
nie znaleziono żadnej emisji |
Opis
Kilkanaście tysięcy osób znika każdego roku. Część z nich nigdy nie zostaje odnaleziona. Zdaniem policji w poszukiwaniach kluczowych jest pierwsze 48 godzin. Grupa operacyjna Policyjnego Centrum Poszukiwania Zaginionych złożona jest z najlepszych policjantów, psychologów praz specjalistów z dziedziny kryminalistyki. Ich zadaniem polega na znalezieniu odpowiedzi na pytanie, gdzie znajduje się zaginiona osoba. Policjanci analizują wydarzenia poprzedzające zniknięcie oraz przesłuchują świadków.
W tym odcinku
Antek przyjmuje zgłoszenie o zniknięciu dzielnicowej Wiktorii z miejscowości Krajany. W jej domu doszło do włamania, a ktoś przeszukiwał pomieszczenia. Okazuje się, że dzień przed zaginięciem młoda policjantka odwiedziła miejscowego recydywistę Warzechę. Podejrzanym jest również były mąż kobiety, Janusz, który mimo rozstania nadal ją śledził i był o nią zazdrosny. W trakcie poszukiwań we wsi pojawiają się nowe tropy, w tym jeden prowadzący do organisty nagrywającego ptaki w lesie. Do kręgu podejrzanych dołącza także miejscowy funkcjonariusz. Sprawa zaginięcia Wiktorii staje się coraz bardziej zagadkowa.
Występują (pokaż wszystkich)
-
Izabela Perez
-
Andrzej Hausner
jako komisarz Jerzy Bąkowski -
Arkadiusz Detmer
jako komisarz Miron Leśniak -
Joanna Krupińska
-
Piotr Pręgowski
-
Paweł Iwanicki
-
Tomasz Okarmus
-
Marcin Urbanke
-
Bartosz Waga
Zobacz także
- 48h. Zaginieni: Drugie życie kibica (174) - serial kryminalny - noc sob./niedz., 14 na 15 czerwca 3:00
- 48h. Zaginieni: Instruktor prawa jazdy (175) - serial kryminalny - noc sob./niedz., 14 na 15 czerwca 4:00
- 48h. Zaginieni: Syn kryminalisty (176) - serial kryminalny - noc sob./niedz., 14 na 15 czerwca 5:00
- 48h. Zaginieni: Emil (177) - serial kryminalny - noc niedz./pon., 15 na 16 czerwca 3:00
- 48h. Zaginieni: Zaginiony klient (178) - serial kryminalny - noc niedz./pon., 15 na 16 czerwca 4:00
- 48h. Zaginieni: Bez śladu (179) - serial kryminalny - noc niedz./pon., 15 na 16 czerwca 5:00
- 48h. Zaginieni: Prawdziwa rodzina (279) - serial kryminalny - poniedziałek, 16 czerwca 8:00
- 48h. Zaginieni: Florentyna (117) - serial kryminalny - poniedziałek, 16 czerwca 8:15
- 48h. Zaginieni: Poszukiwana przez wszystkich (280) - serial kryminalny - poniedziałek, 16 czerwca 9:00 i 1 późniejsza emisja
- 48h. Zaginieni: Jasnowidz (61) - serial kryminalny - poniedziałek, 16 czerwca 9:30