19+ (67/165)

19+ (67/165)

serial paradokumentalny Polska 2016-2017   od 12 lat
Występują:Małgorzata Heretyk, Anna Zuch, Żaneta Kussa, Michał Wilk
W skrócie:Oskar wciąż nie rozmawia z Irkiem. Mela boi się, że ich paczka może się rozpaść. Wkrótce sytuacja się zmienia. Chłopcy się godzą. Kasia otrzymuje od terapeutki zadanie domowe.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Losy absolwentów liceum, którzy z entuzjazmem wkraczają w dorosłość. Przeżywają pierwsze poważne miłości i rozczarowania. Świętują zawodowe sukcesy oraz boleśnie znoszą porażki. Dziewiętnastoletnia Melania komentuje życie swoje i znajomych na blogu. Marzy o byciu aktorką. Jej przyjaciółka Lena koncentruje się na przyszłej karierze lekarskiej. Pasją Sebastiana jest taniec. Kasia i Rafał to licealne małżeństwo, które musi podołać trudnemu wyzwaniu - wychowaniu dziecka.

W tym odcinku

Oskar wciąż nie rozmawia z Irkiem. Mela boi się, że przez tę kłótnię ich paczka może się rozpaść. Sytuacja ulega zmianie, gdy Irek zostaje napadnięty przez chuliganów, a Oskar mu pomaga. Chłopcy się godzą. Kasia otrzymuje od terapeutki zadanie domowe. Spędza jeden dzień w pracy Rafała. Nastolatka nie radzi sobie z obsługiwaniem klientów. Zaczyna też podejrzewać, że Pola podrywa jej męża. Żąda od Rafała, by rozwiązał tę spółkę, jednak on się nie zgadza.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także