19+ (388)

19+ (388)

4.9/10
serial paradokumentalny Polska 2019   od 12 lat
Występują:Małgorzata Heretyk, Anna Zuch, Żaneta Kussa, Michał Wilk
W skrócie:Mela jest wściekła na Kacpra, który upił się z nerwów i zasnął, przez co przyszedł na randkę spóźniony. Trzeciak zastanawia się, czy mu wybaczyć i dać druga szansę. Kacper proponuje kolejne spotkanie.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Zgrana paczka przyjaciół od lat wspólnie mierzy się z dorosłym życiem. Mimo że na ich drodze stają różne przeciwności i czasem popełniają wiele błędów, to jednak odważnie stawiają im czoło. Ten sezon będzie pełen zaskakujących wydarzeń i niespodziewanych zwrotów akcji. Oskar Prus wyjdzie z aresztu. Chłopak spędził w nim niemal rok, niesłusznie oskarżony przez Sarę. Jego znajomi bedą szczęśliwi, że odzyskali starego kumpla, jednak on po tym, co przeżył, nie będzie mógł odnaleźć się w nowej rzeczywistości. Tymczasem nad związkiem Melanii i Janka zawisną czarne chmury. Zakochani omal nie rozstaną się przez jedną z kłótni, lecz wypadek chłopaka znów zbliży ich do siebie. Po tym wydarzeniu Mela wprowadzi się do partnera i jego matki. Niestety wspólne mieszkanie stworzy wiele konfliktów między zakochanymi. W życiu małżeństwa Lucy i Arka, którzy wychowują dwóch synów, nastąpią spore zmiany. Para postanowi kupić dla siebie większe mieszkanie. Frodo czeka rozwód z żoną. Ala znajdzie szczęście u boku Magdy, a Seba będzie walczył o względy Gosi. W życiu Iwony natomiast wydarzy się tragedia. Kobieta będzie potrzebowała wsparcia ukochanego Irka, bardziej niż kiedykolwiek.

W tym odcinku

Mela jest wściekła na Kacpra, który upił się z nerwów i zasnął, przez co przyszedł na randkę spóźniony ponad godzinę. Trzeciak zastanawia się, czy mu wybaczyć i dać druga szansę. Kacper, chcąc przeprosić ukochaną, proponuje kolejne spotkanie. Dziewczyna nie daje się jednak przekonać. Cała sytuacja cieszy zazdrosną o Borka Zuzę. Jurewicz otwarcie przyznaje, że nie chce, by Kacper spotykał się z Melą. Dla Trzeciak ważniejsza jest przyjaźń, dlatego rezygnuje z tego związku. Szkoła tańca Ali i Sebastiana ma kłopoty. Motyl prowadziła zajęcia z dziećmi pod wpływem narkotyków. Wciąż nie zdaje sobie sprawy, że to sprawka Patrycji. Zaalarmowana przez rodziców policja przeszukuje szkołę, ale nie znajduje tam narkotyków. Mimo to Ala zostaje zabrana na komisariat w celu złożenia zeznań.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także