19+ (387)

19+ (387)

4.9/10
serial paradokumentalny Polska 2019   od 12 lat
Występują:Małgorzata Heretyk, Anna Zuch, Żaneta Kussa, Michał Wilk
W skrócie:Mela jest podekscytowana perspektywą randki z Kacprem. Po wizycie w domu rodzinnym przyjaciółki Iwona czuje się samotna. Irek chce udowodnić Małkowskiej, że ma wokół siebie kochające osoby.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Zgrana paczka przyjaciół od lat wspólnie mierzy się z dorosłym życiem. Mimo że na ich drodze stają różne przeciwności i czasem popełniają wiele błędów, to jednak odważnie stawiają im czoło. Ten sezon będzie pełen zaskakujących wydarzeń i niespodziewanych zwrotów akcji. Oskar Prus wyjdzie z aresztu. Chłopak spędził w nim niemal rok, niesłusznie oskarżony przez Sarę. Jego znajomi bedą szczęśliwi, że odzyskali starego kumpla, jednak on po tym, co przeżył, nie będzie mógł odnaleźć się w nowej rzeczywistości. Tymczasem nad związkiem Melanii i Janka zawisną czarne chmury. Zakochani omal nie rozstaną się przez jedną z kłótni, lecz wypadek chłopaka znów zbliży ich do siebie. Po tym wydarzeniu Mela wprowadzi się do partnera i jego matki. Niestety wspólne mieszkanie stworzy wiele konfliktów między zakochanymi. W życiu małżeństwa Lucy i Arka, którzy wychowują dwóch synów, nastąpią spore zmiany. Para postanowi kupić dla siebie większe mieszkanie. Frodo czeka rozwód z żoną. Ala znajdzie szczęście u boku Magdy, a Seba będzie walczył o względy Gosi. W życiu Iwony natomiast wydarzy się tragedia. Kobieta będzie potrzebowała wsparcia ukochanego Irka, bardziej niż kiedykolwiek.

W tym odcinku

Mela jest podekscytowana perspektywą randki z Kacprem. Jednocześnie ma mnóstwo wątpliwości. Mówi o wszystkim przyjaciołom. Pyta też Zuzę, co sądzi na ten temat. Wiadomość zaskakuje Jurewicz. Trzeciak postanawia jednak zaakceptować zaproszenie Borka. Tymczasem on bardzo denerwuje się spotkaniem. Krzysiek proponuje mu drinka na uspokojenie. Następnego wypija z Rafałem i Sebą, który również chcieli dodać chłopakowi otuchy. Wieczorem Mela zjawia się w umówionym miejscu, ale Kacper nie przychodzi ani nie odpowiada na telefony. Okazuje się, że Borek nadużył alkoholu, po którym następnie zasnął. Po wizycie w domu rodzinnym przyjaciółki Iwona czuje się bardzo samotna. Irek chce za wszelką cenę udowodnić Małkowskiej, że ma wokół siebie kochające osoby. Przygotowuje wzruszającą niespodziankę.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także