19+ (445)

19+ (445)

4.8/10
serial paradokumentalny Polska 2019   od 12 lat
Występują:Małgorzata Heretyk, Anna Zuch, Żaneta Kussa, Michał Wilk
W skrócie:Iwona boi się, że kryminalista, którego obciążyła zeznaniami, spróbuje się zemścić. Frodo też żyje w strachu. Mężczyzna jest zdolny do wszystkiego, dlatego Szczepan postanawia ochraniać Małkowską.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy grupki znajomych, którzy zaczynają konfrontować się z wyzwaniami dorosłości. Rafał i Krzysiek próbują swoich sił na scenie muzycznej - są rozczarowani, kiedy nikt nie przychodzi na ich pierwszy koncert. Wsparcie okazują im jednak przyjaciele. Iwona pragnie rozpocząć karierę w modelingu. Trzyma to w sekrecie przed swoim partnerem Irkiem. Musi jednak liczyć się ze słowami krytyki dotyczącej jej wyglądu. Sara próbuje nawiązać sojusz z Iwoną, co jednak doprowadza do kolejnych problemów. Lena i Kasia tymczasem zmagają się z problemami rodzinnymi.

W tym odcinku

Iwona boi się, że bandyta, którego obciążyła swoimi zeznaniami, spróbuje się na niej zemścić. Frodo również żyje w strachu. Mężczyzna jest zdolny do wszystkiego, dlatego Szczepan postanawia ochraniać Małkowską. Wkrótce przestępcy dzwonią do niego i grożą obojgu śmiercią. Gdy sytuacja staje się naprawdę poważna, wychodzi na jaw, że policja zatrzymała bandytę. Długo nie opuści on aresztu. Monika jest obrażona na Krzyśka, który nie wyrzucił Doroty z zespołu. Rafałowi też nie podoba się obecna sytuacja. Dziewczyna zmienia bowiem wszystkie teksty piosenek. Poza tym powoli przejmuje kontrolę nad grupą. Dorota manipuluje Markowskim, namawiając go na kolejne zmiany. Wreszcie okłamuje Krzyśka, że Rafał zachowuje się w ten sposób, ponieważ został przez nią odrzucony.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także