19+ (411)

19+ (411)

4.8/10
serial paradokumentalny Polska 2019   od 12 lat
Występują:Małgorzata Heretyk, Anna Zuch, Żaneta Kussa, Michał Wilk
W skrócie:Nikt nie przyszedł na koncert Rafała i Krzyśka. Młodzi muzycy są tym załamani. Ich przyjaciele żałują, że tak się stało. Postanawiają zorganizować kolejny występ. Impreza ma się odbyć w szkole tańca.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy grupki znajomych, którzy zaczynają konfrontować się z wyzwaniami dorosłości. Rafał i Krzysiek próbują swoich sił na scenie muzycznej - są rozczarowani, kiedy nikt nie przychodzi na ich pierwszy koncert. Wsparcie okazują im jednak przyjaciele. Iwona pragnie rozpocząć karierę w modelingu. Trzyma to w sekrecie przed swoim partnerem Irkiem. Musi jednak liczyć się ze słowami krytyki dotyczącej jej wyglądu. Sara próbuje nawiązać sojusz z Iwoną, co jednak doprowadza do kolejnych problemów. Lena i Kasia tymczasem zmagają się z problemami rodzinnymi.

W tym odcinku

Nikt nie przyszedł na pierwszy koncert Rafała i Krzyśka. Młodzi muzycy są tym załamani. Ich przyjaciele żałują, że tak się stało. Postanawiają zorganizować kolejny występ. Niespodziankowa impreza ma się odbyć w szkole tańca. Aneta zamierza odkupić od Grześka jego udziały w hostelu. Prosi Aleksa o pożyczkę. Kasia jest przerażona perspektywą współpracy z matką. Błaga ojca, żeby nie dawał byłej żonie pieniędzy. Jednocześnie nakłania Witka do wykupienia udziałów Grześka, zanim zrobi to Aneta. Wówczas kobieta proponuje narzeczonemu córki, że zajmie jej miejsce jako menedżer hostelu. Takie rozwiązanie nie podoba się Rafałowi, ponieważ była teściowa zostanie jego szefową.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także