19+ (417)

19+ (417)

serial paradokumentalny Polska 2019   od 12 lat
Występują:Małgorzata Heretyk, Anna Zuch, Żaneta Kussa, Michał Wilk
W skrócie:Iwona nie ma gdzie się podziać. Spędziła noc w Scarface. Irek nie radzi sobie po zerwaniu. Sytuację próbuje wykorzystać Dominika, która podrywa chłopaka. Lucy wbrew sobie zgadza się na dziecko.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy grupki znajomych, którzy zaczynają konfrontować się z wyzwaniami dorosłości. Rafał i Krzysiek próbują swoich sił na scenie muzycznej - są rozczarowani, kiedy nikt nie przychodzi na ich pierwszy koncert. Wsparcie okazują im jednak przyjaciele. Iwona pragnie rozpocząć karierę w modelingu. Trzyma to w sekrecie przed swoim partnerem Irkiem. Musi jednak liczyć się ze słowami krytyki dotyczącej jej wyglądu. Sara próbuje nawiązać sojusz z Iwoną, co jednak doprowadza do kolejnych problemów. Lena i Kasia tymczasem zmagają się z problemami rodzinnymi.

W tym odcinku

Iwona nie ma gdzie się podziać. Spędziła noc w Scarface, jest jednak przekonana, że to tylko chwilowa sytuacja. Irek jest wściekły i nie radzi sobie po zerwaniu z Iwoną. Żałuje swojej decyzji. Sytuacje próbuje wykorzystać Dominika, która podrywa chłopaka. Lucy wbrew sobie zgadza się na kolejne dziecko. Aleks proponuje jej służbowy wyjazd do Nowego Jorku. Lucy postanawia poważnie porozmawiać z Arkiem.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także