07 zgłoś się: Wisior (2/21)

07 zgłoś się

odc. 2/21: Wisior

serial kryminalny Polska 1976   od 12 lat
Występują:Bronisław Cieślak, Zdzisław Kozień, Zdzisław Tobiasz, Ewa Dałkowska
Reżyseria:Krzysztof Szmagier
W skrócie:Zostaje skradziony cenny wisior. Dochodzi do porachunków między gangsterami i jeden ginie. Porucznik Borewicz aresztuje sprawców napadu i mordercę, ale nie może wpaść na ślad naszyjnika.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
niedziela, 5 lutego
za 5 dni
18:40 TVP Seriale (z napisami)
poniedziałek, 6 lutego
za 6 dni
0:30 TVP Seriale (z napisami)
niedziela, 12 lutego
za 12 dni
0:25 TVP Seriale (z napisami)
niedziela, 12 lutego
za 12 dni
10:35 TVP Seriale

Opis

Porucznik Sławomir Borewicz (Bronisław Cieślak), śledczy komendy MO, wraca z placówki w Wielkiej Brytanii i zostaje skierowany do pracy w wydziale. Prowadząc kolejne dochodzenia, udowadnia, że jest błyskotliwym, często sięgającym po niekonwencjonalne metody detektywem. Jednocześnie cieszy się powodzeniem wśród kobiet. Współpracują w nim sierżant Ewa Olszańska (Ewa Kuzyk-Florczak), a następnie sierżant Anna Sikora (Hanna Dunowska).

W tym odcinku

Podczas napadu na bank zostaje skradziony między innymi drogocenny wisior z brylantem. Cenna biżuteria trafia kolejno do wielu posiadaczy, m.in. do prostytutki o pseudonimie Markiza, ale wkrótce przepada bez śladu. Tymczasem dochodzi do porachunków między gangsterami Tymowskim i Oleszukiem i jeden z nich ginie. Porucznik Borewicz aresztuje sprawców napadu i mordercę, ale nadal nie może wpaść na ślad naszyjnika.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także