07 zgłoś się: Strzał na dancingu (13/21)

07 zgłoś się

odc. 13/21: Strzał na dancingu

serial kryminalny Polska 1981   od 12 lat
Występują:Bronisław Cieślak, Zdzisław Kozień, Zdzisław Tobiasz, Ewa Florczak
Reżyseria:Kazimierz Tarnas
W skrócie:Podczas dancingu w jednej z restauracji zostaje zastrzelony młody mężczyzna. Z jego mieszkania ginie teczka z danymi obciążającymi wiele znanych osób. Śledztwo zatacza coraz szersze kręgi.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Porucznik Sławomir Borewicz (Bronisław Cieślak), śledczy komendy MO, wraca z placówki w Wielkiej Brytanii i zostaje skierowany do pracy w wydziale. Prowadząc kolejne dochodzenia, udowadnia, że jest błyskotliwym, często sięgającym po niekonwencjonalne metody detektywem. Jednocześnie cieszy się powodzeniem wśród kobiet. Współpracują w nim sierżant Ewa Olszańska (Ewa Kuzyk-Florczak), a następnie sierżant Anna Sikora (Hanna Dunowska).

W tym odcinku

Podczas dancingu w jednej z warszawskich restauracji zostaje zastrzelony młody mężczyzna, Mieczysław Romski. Dochodzenie wykazuje, że z mieszkania ofiary zginęła żółta teczka, zawierająca dane obciążające wiele znanych osób. Porucznik Borewicz odkrywa, że ludzie, których nazwiska znajdują się na tej liście, byli szantażowani przez zamordowanego. Śledztwo zatacza coraz szersze kręgi.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także