Program TV na piątek 26.04.2024
POPULARNE
- 3:00
- 3:30
- 4:00
- 4:30
- 5:00
- 5:30
- 6:00
- 6:30
TVP 1
Tabu (4/8)
3:25serial kostiumowy
Notacje: Ryszard Seruga. Z kajakiem przez życie
4:30cykl dokumentalny
Klan (4328)
4:45telenowela
Dziedzictwo (264)
5:15serial obyczajowy
Złoty chłopak (167)
6:05serial obyczajowy
TVN
To tylko kilka dni (5/6)
od 2:40serial dokumentalny
Szpital (170)
3:25serial paradokumentalny
Jak to jest zrobione? (11/26)
5:15serial dokumentalny
Ukryta prawda (926)
5:55serial paradokumentalny
OGÓLNOTEMATYCZNE
- 3:00
- 3:30
- 4:00
- 4:30
- 5:00
- 5:30
- 6:00
- 6:30
Tele 5
Kobra - oddział specjalny (15)
3:00serial sensacyjny
Kobra - oddział specjalny (16)
4:00serial sensacyjny
Świat z powietrza (3)
5:40serial przyrodniczy
Bajki dla najmłodszych (4)
6:00serial animowany
Bajki dla najmłodszych (5)
6:20serial animowany
Bajki dla najmłodszych (6)
6:40serial animowany
Bajki dla najmłodszych (7)
6:55serial animowany
TV 6
Nowe sekrety sąsiadów: Sprzedaż za wszelką cenę (39)
3:40serial paradokumentalny
Nowe sekrety sąsiadów: Miłość i ciasteczka (40)
4:10serial paradokumentalny
Kochane pieniądze: Szczęśliwy los (34)
4:40serial paradokumentalny
Strażnik Teksasu (10)
6:00serial sensacyjny
TV Puls
Dzielnica strachu 6 (240)
5:00serial kryminalny
Nash Bridges: Póki śmierć nas nie rozłączy (2)
6:00serial sensacyjny
TVN 7
Mój sąsiad morderca 7 (1/20)
od 2:55serial dokumentalny
Szkoła (687)
5:00serial paradokumentalny
Szkoła (441)
6:00serial paradokumentalny
Szpital (1011)
6:55serial paradokumentalny
TVP Kultura
Podróże z historią
4:45serial dokumentalny
TVP Polonia
Ojciec Mateusz 23: Wokaliści (303)
3:05serial kryminalny
Barwy szczęścia (2945)
5:00serial obyczajowy
FILMOWE
- 3:00
- 3:30
- 4:00
- 4:30
- 5:00
- 5:30
- 6:00
- 6:30
ale kino+
Król (3)
od 2:15serial sensacyjny
Planeta Singli. Osiem historii: Test (3)
5:10serial komediowy
Polska z góry 2: Jura Krakowsko-Częstochowska (11)
6:30serial dokumentalny
AXN
Agenci NCIS: Hawaje (8)
od 2:45serial kryminalny
Agenci NCIS 18 (7/16)
3:45serial sensacyjny
Znaki 2 (3)
4:40serial kryminalny
Znaki 2 (4)
6:00serial kryminalny
CANAL+ 1
Miasta rytm: Wrocław
6:00serial dokumentalny
CANAL+ Family
Bing 2 (25)
6:00serial animowany
Bing 2 (26)
6:05serial animowany
Tomek i przyjaciele 20 (19)
6:25serial animowany
Tomek i przyjaciele 20 (20)
6:35serial animowany
Ronja, córka zbójnika (21)
6:55serial animowany
CANAL+ Premium
Miasta rytm: Wrocław
5:00serial dokumentalny
CANAL+ Seriale
Maria Antonina (2)
od 2:35serial biograficzny
Epic Drama
Dalgliesh 2: Miejsce zbrodni (3)
3:00serial kryminalny
Detektyw Murdoch 16: Murdoch i koniec świata (14)
4:35serial kryminalny
Detektyw Murdoch 16: Niesubordynacja (15)
5:15serial kryminalny
Wszystkie stworzenia duże i małe: Andante (3)
6:00serial obyczajowy
Panna Scarlet i komisarz 4: Inkluzja (4)
6:45serial kryminalny
HBO 3
Wielka: Love Hurts (9)
od 2:25serial komediowy
Barry 3: 710N (6)
3:20serial komediowy
Kino TV
Bonanza: Zła jak osa
5:45serial obyczajowy
Polsat Film
Ślad: Rozbój w biały dzień (37)
od 2:45serial kryminalny
Ślad: Do samej śmierci (38)
3:45serial kryminalny
Na ratunek 112: Studentka dostaje ataku migreny/Zdesperowany frankowicz chce sprzedać nerkę (104)
5:15serial paradokumentalny
Jedziemy na ryby! (17)
6:00serial dokumentalny
Warner TV
Kochane kłopoty (18)
4:55serial obyczajowy
Tropiciele: Tajemnica wisiorka (5)
5:00serial kryminalny
Cudotwórcy: Dwanaście dni (5)
5:35serial komediowy
Cudotwórcy: Jedna godzina (7)
6:00serial komediowy
Diukowie Hazzardu 7: Chłodni Luke i Bo (7)
6:55serial komediowy