40 lat minęło

5.8/10 6.2/10

(This is 40)

KOMEDIA USA 2012   od 16 lat
Występują:Paul Rudd, Leslie Mann, Maude Apatow, Iris Apatow
Reżyseria:Judd Apatow
W skrócie:Związek Debbie i Pete'a przechodzi poważny kryzys. W dodatku kobieta dowiaduje się, że jest w ciąży. Kontynuacja "Wpadki" z 2007 r.
Judd Apatow o kryzysie wieku średniego: kiedy małżonkowie zbliżają się do czterdziestki, w ich życiu osobistym, rodzinnym i zawodowym zachodzą nieoczekiwane zmiany.
Konrad J. Zarębski, Gazeta Telewizyjna

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
środa, 25 listopada
jutro
22:00 FOX Comedy

Opis

Kontynuacja komedii "Wpadka" z 2007roku w reżyserii Judda Apatowa. Debbie (Leslie Mann) i Pete (Paul Rudd) mieszkają razem z córkami, Sadie (Maude Apatow) i Iris (Iris Apatow), w pięknym domu na przedmieściach. Po latach małżeństwa ich związek przechodzi poważny kryzys, a problemy finansowe sprawiają, że prawdopodobnie będę zmuszeni sprzedać dom. W butiku Debbie kradnie jedna z pracownic, a firma fonograficzna Pete'a przynosi straty. W dodatku ojciec mężczyzny, Larry (Albert Brooks), wciąż prosi o bezzwrotne pożyczki. Para w nietypowy sposób próbuje pogodzić wszystkie aspekty wspólnego życia. Gdy zbliżają się czterdzieste urodziny Pete'a, Debbie dowiaduje się, że jest w ciąży. W filmie wystąpiła spora część reżyserskiej rodziny: Debbie zagrała żona Apatowa, Leslie (""Zamiana ciał", "I love You, Phillip Morris"), oraz jego córki - Maude i Iris. Oprócz nich wystąpili: Paul Rudd ("Wbrew regułom", "Nigdy nie będę twoja") i Albert Brooks ("Taksówkarz", "Tesciowie").

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)