Program TV na czwartek 21.03.2024
POPULARNE
- 19:00
- 19:30
- 20:00
- 20:30
- 21:00
- 21:30
- 22:00
- 22:30
TVP 1
Sport
20:10magazyn sportowy
Piłka nożna: Eliminacje mistrzostw Europy
20:25studio
Piłka nożna: Eliminacje mistrzostw Europy
20:35mecz barażowy: Polska - Estonia
SPORTOWE
- 19:00
- 19:30
- 20:00
- 20:30
- 21:00
- 21:30
- 22:00
- 22:30
CANAL+ Sport
Tenis: Turniej WTA w Miami
od 18:00mecz 2. rundy gry pojedynczej
Tenis: Turniej WTA w Miami
20:00mecz 2. rundy gry pojedynczej
Tenis: Turniej WTA w Miami
22:00mecz 2. rundy gry pojedynczej
CANAL+ Sport 5
Żużel: PGE Ekstraliga
od 17:00mecz: Platinum Motor Lublin - For Nature Solutions Apator Toruń
Żużel: PGE Ekstraliga
19:45mecz: ebut.pl Stal Gorzów - Betard Sparta Wrocław
Premiera: Boxing World Weekly - Wokół ringu
22:30magazyn bokserski
Eurosport 1
Curling kobiet: Mistrzostwa świata - Kanada 2024
od 18:00mecz: Turcja - Szkocja
Łyżwiarstwo figurowe: Mistrzostwa świata - Montreal 2024
21:00program krótki solistów
The Minute
22:00magazyn sportowy
Snooker: Turniej World Open w Yushanie
22:054. dzień
The Minute
22:55magazyn sportowy
Eurosport 2
Golf: Valspar Championship
19:001. runda
Polsat Sport
Piłka ręczna mężczyzn: ORLEN Superliga
od 17:20mecz: Orlen Wisła Płock - Industria Kielce
Piłka ręczna mężczyzn: ORLEN Superliga
19:30studio
Piłka nożna: Eliminacje mistrzostw Europy
20:00studio
Piłka nożna: Eliminacje mistrzostw Europy
20:35półfinałowy mecz barażowy: Walia - Finlandia
Piłka nożna: Eliminacje mistrzostw Europy
22:40studio
Polsat Sport Extra
Siatkówka kobiet: TAURON Liga
od 17:30mecz ćwierćfinałowy fazy play-off: ŁKS Commercecon Łódź - Grot Budowlani Łódź
Piłka nożna: Eliminacje mistrzostw Europy
20:35półfinałowy mecz barażowy: Bośnia i Hercegowina - Ukraina
Polsat Sport News
Koszykówka mężczyzn: ORLEN Basket Liga
od 17:20mecz: Muszynianka Domelo Sokół Łańcut - Arriva Polski Cukier Toruń
Siatkówka mężczyzn: TAURON 1. liga
20:30mecz: REA BAS Białystok - KKS Mickiewicz Kluczbork
TVP Sport
Piłka nożna: Eliminacje mistrzostw Europy
od 18:30studio
Piłka nożna: Eliminacje mistrzostw Europy
20:45półfinałowy mecz barażowy: Polska - Estonia
Piłka nożna: Eliminacje mistrzostw Europy
22:50studio