0-9
13 Ulica
A
ale kino+AMCAnimal PlanetAXNAXN BlackAXN SpinAXN White
B
BBC BritBBC EarthBBC FirstBBC LifestyleBoomerang
C
CANAL+ 1CANAL+ 4KCANAL+ DokumentCANAL+ DomoCANAL+ FamilyCANAL+ FilmCANAL+ KuchniaCANAL+ PremiumCANAL+ SerialeCANAL+ SportCANAL+ Sport 2CANAL+ Sport 3CANAL+ Sport 4Cartoon NetworkCBS EuropaCBS RealityCI PolsatCinemaxCinemax 2Comedy Central
D
Discovery ChannelDiscovery HistoriaDiscovery LifeDiscovery ScienceDisney ChannelDisney JuniorDisney XDDTX
E
Eleven Sports 1Eleven Sports 2Eleven Sports 3Eleven Sports 4Epic DramaEurosport 1Eurosport 2Extreme
F
Filmbox ActionFilmBox ArthouseFilmBox Extra HDFilmBox FamilyFilmBox Premium HDFokus TVFood NetworkFOXFOX Comedy
H
HBOHBO 2HBO 3HGTVHISTORYHISTORY 2
I
ID
K
Kino PolskaKino TV
L
Lifetime
M
Metro TVMezzoMiniMini+MTV Polska
N
Nat Geo PeopleNational Geo.Nat. Geo. WildNickelodeonNicktoonsNowa TVnSport+
P
Paramount ChannelPLANETE+Polonia 1PolsatPolsat 2Polsat CafePolsat Comedy C. E.Polsat DokuPolsat FilmPolsat GamesPolsat NewsPolsat PlayPolsat RodzinaPolsat SerialePolsat SportPolsat Sport ExtraPolsat Sport FightPolsat Sport NewsPolsat Sport Premium 1Polsat Sport Premium 2Polsat Viasat ExplorePolsat Viasat HistoryPolsat Viasat Nature
R
Romance TV
S
SCI FISportKlubStopklatkaSundance TVSuper PolsatSuperstacja
T
Tele 5TLCTNTTravelTTVTV 4TV 6TV PulsTV Puls 2TV RepublikaTV TrwamTVNTVN 7TVN FabułaTVN StyleTVN TurboTVN24TVN24 BiSTVP 1TVP 2TVP ABCTVP DokumentTVP HDTVP HistoriaTVP InfoTVP KobietaTVP KulturaTVP Kultura 2TVP PoloniaTVP RozrywkaTVP SerialeTVP SportTVS
W
WP
Z
Zoom TV

Program TV

PIĄTEK 30.07
19:00
Teraz Dziś wieczór Wybierz stacje

POPULARNE

TVP 1
Sport
19:25magazyn sportowy
Polsat
Sport
19:45magazyn sportowy
TVN
Sport
19:35magazyn sportowy
Droga na podium (2/4)
20:05program sportowy

OGÓLNOTEMATYCZNE

TVP Polonia
Sport
20:05magazyn sportowy

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
od 17:55mecz: KGHM Zagłębie Lubin - Górnik Łęczna
Super Piątek
20:00magazyn piłkarski
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
20:25mecz: Górnik Zabrze - Lech Poznań
Super Piątek
22:30magazyn piłkarski
Eurosport 1
Tokio 2020 - Strefa medalowa
20:00magazyn sportowy
Złote dziewczyny
21:00magazyn sportowy
Igrzyska bez tajemnic
21:05magazyn sportowy
Kanji
21:10magazyn sportowy
Olimpijska wizytówka
21:15magazyn sportowy
Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020: Siatkówka mężczyzn
21:20mecz fazy grupowej: Polska - Japonia
nSport+
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
od 17:55mecz: KGHM Zagłębie Lubin - Górnik Łęczna
Magazyn Le Mans Series: Monza
20:00magazyn sportowy
Piłka nożna: 2. liga hiszpańska
22:00mecz fazy play-off
Polsat Sport
Siatkówka kobiet
od 18:00mecz towarzyski: Polska - Belgia
Studio Tokio
20:00magazyn sportowy
Siatkówka mężczyzn: Liga Narodów
22:00mecz półfinałowy: Polska - Słowenia
Polsat Sport Extra
Tenis: Turniej ATP Challenger w Poznaniu
19:004. mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej
Studio Tokio
22:05magazyn sportowy