Program TV

CZWARTEK 29.10
21:00
Teraz Dziś wieczór Wybierz stacje

POPULARNE

TVP 2
Piłka nożna: Liga Europy
od 20:55mecz: Rangers FC - Lech Poznań

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Piłka nożna: Liga niemiecka
od 20:50mecz: FC Bayern Monachium - Eintracht Frankfurt
Premiera: Sport News+
23:00magazyn sportowy
Piłka nożna: Liga angielska
23:15mecz: Liverpool FC - Sheffield United FC
Eurosport 1
Piłka ręczna mężczyzn: Liga Mistrzów
od 20:35mecz: FC Porto - Łomża VIVE Kielce
Snooker: Turniej European Masters
22:40mecz półfinałowy
Kolarstwo: Vuelta a Espana
0:009. etap: Castrillo del Val - Aguilar de Campoo
Eurosport 2
Kolarstwo: Vuelta a Espana
22:009. etap: Castrillo del Val - Aguilar de Campoo
Snooker: Turniej European Masters
0:00mecz półfinałowy
nSport+
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
od 19:15mecz: Wisła Kraków - Lechia Gdańsk
Boks: Walka o pas IBF World w Uncasville
22:00waga półśrednia: Sergiej Lipinets - Custio Clayton
Premiera: Sport News+
23:00magazyn sportowy
Kroniki LaLiga
23:15magazyn piłkarski
Koszykówka mężczyzn: Puchar Niemiec
23:50mecz: Brose Bamberg - MHP Riesen Ludwigsburg
Polsat Sport
Siatkówka mężczyzn: TAURON 1. liga
od 20:30mecz: AZS AGH Kraków - BAS Białystok
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
23:00mecz: VERVA Warszawa ORLEN Paliwa - Trefl Gdańsk
Polsat Sport Extra
Tenis: Turniej ATP w Wiedniu
od 20:00mecz 2. rundy gry pojedynczej
Koszykówka mężczyzn: Turkish Airlines Euroliga
22:00mecz: CSKA Moskwa - Valencia Basket
Sporty walki: KSW 33: Khalidov vs. Materla
0:00waga średnia: Mamed Khalidov - Michał Materla 28.11.2015
Polsat Sport News
Koloseum
od 20:15magazyn sportów walki
Piłka nożna: Liga włoska
22:00mecz: Juventus FC - Hellas Werona
Sporty walki: FEN 28: LOTOS Fight Night
0:30waga lekka: Mateusz Rębecki - Fabiano Silva 13.06.2020
TVP Sport
Boks: Gala MB Boxing Night 7 w Arłamowie
od 20:55waga superśrednia: Robert Parzęczewski - Sladnan Janjanin
Boks: Gala Knockout Boxing Night 11: REVENGE w Augustowie
22:05waga junior ciężka: Adam Balski - Mateusz Kubiszyn, waga superśrednia: Kamil Bednarek - Bartłomiej Grafka
Snooker: Championship League
0:002. faza grupowa