Program TV na piątek 03.05.2024
POPULARNE
- 3:00
- 3:30
- 4:00
- 4:30
- 5:00
- 5:30
- 6:00
- 6:30
TVP 1
Tabu (5/8)
3:25serial kostiumowy
TVP 2
Rodzinka.pl: Emocjonalne zombie (217)
5:00serial komediowy
TVN
Szpital (177)
od 2:35serial paradokumentalny
Jak to jest zrobione? (16/26)
4:30serial dokumentalny
Ukryta prawda (930)
5:55serial paradokumentalny
OGÓLNOTEMATYCZNE
- 3:00
- 3:30
- 4:00
- 4:30
- 5:00
- 5:30
- 6:00
- 6:30
Tele 5
Kobra - oddział specjalny (20)
3:00serial sensacyjny
Kobra - oddział specjalny (21)
4:00serial sensacyjny
Świat z powietrza (1)
5:40serial przyrodniczy
Jurajscy wojownicy: Polowanie na myśliwego (7)
6:00serial popularnonaukowy
TV 6
Sekrety sąsiadów: Zbyt idealna opiekunka (5)
3:40serial obyczajowy
Sekrety sąsiadów: Zaginiona narzeczona (6)
4:10serial obyczajowy
Kochane pieniądze: Szalona ciotka (41)
4:40serial paradokumentalny
Policjantki i Policjanci (1154)
6:00serial obyczajowy
TV Puls
Dzielnica strachu 6 (244)
4:10serial kryminalny
TVN 7
Nagi instynkt przetrwania (1/17)
3:00serial dokumentalny
Szkoła (692)
5:00serial paradokumentalny
Szkoła (446)
6:00serial paradokumentalny
Szpital (741)
6:55serial paradokumentalny
TVP Kultura
Podróże z historią
4:45serial dokumentalny
TVP Polonia
Ojciec Mateusz 24: Matura (305)
3:05serial kryminalny
Barwy szczęścia (2949)
5:00serial obyczajowy
FILMOWE
- 3:00
- 3:30
- 4:00
- 4:30
- 5:00
- 5:30
- 6:00
- 6:30
ale kino+
Furioza (1/4)
od 2:15serial sensacyjny
Kruk. Szepty słychać po zmroku (3)
4:10serial kryminalny
Kruk. Szepty słychać po zmroku (4)
5:05serial kryminalny
Polska z góry 3: Podlasie Wschodnie (6)
6:30serial dokumentalny
AXN
Agenci NCIS: Hawaje (9)
od 2:45serial kryminalny
Agenci NCIS 18 (8/16)
3:45serial sensacyjny
Znaki 2 (8)
4:40serial kryminalny
SEAL Team 6 (1)
6:30serial sensacyjny
CANAL+ Family
Bing (9)
6:00serial animowany
Bing (10)
6:05serial animowany
Bob Budowniczy 21: Papugowanie (9)
6:25serial animowany
Bob Budowniczy 21: Problem z placem zabaw (10)
6:35serial animowany
Ronja, córka zbójnika (26)
6:55serial animowany
CANAL+ Seriale
Purpurowe rzeki 4 (4)
od 2:20serial kryminalny
Wilk (3)
3:20serial obyczajowy
Wilk (4)
3:30serial obyczajowy
CBS Europa
Bliżej gwiazd (6/20)
6:00serial dokumentalny
Epic Drama
Nędznicy (1/6)
od 2:20serial kostiumowy
Detektyw Murdoch 16: Długie pożegnanie, część 2 (24-ost.)
4:55serial kryminalny
Wszystkie stworzenia duże i małe 2: Tam, gdzie serce twoje (1)
6:25serial obyczajowy
HBO 3
Wielka: The Beaver's Nose (10)
od 2:30serial komediowy
Barry 3: candy asses (7)
3:20serial komediowy
Kino Polska
Rekruci: Koniec z cywilem (1/10)
6:00serial dokumentalny
Rekruci: Szkolenie wojskowe (2)
6:55serial dokumentalny
Polsat Film
Ślad: Nocna przygoda (41)
3:00serial kryminalny
Ślad: Nędzne usprawiedliwienie (42)
4:00serial kryminalny
Na ratunek 112: Wróżka kradnie, zamiast wróżyć/ Wnuczka zatruta oparami chloru, octu jabłkowego (111)
5:30serial paradokumentalny
Jedziemy na ryby! (18)
6:00serial dokumentalny
Stopklatka
Żmijowisko (4/7)
5:10serial kryminalny
Giganci, którzy zbudowali świat (5)
6:50serial dokumentalny
Warner TV
Laboratorium Dextera: Przegrzany umysł (4)
3:15serial animowany
Kochane kłopoty (9)
5:10serial obyczajowy
Chojrak - tchórzliwy pies (2)
6:05serial animowany
Cudotwórcy 2: Staż (4)
6:20serial komediowy
Diukowie Hazzardu 7: Latający bandyci (12)
6:45serial komediowy