Program TV na czwartek 04.04.2024
POPULARNE
- 9:00
- 9:30
- 10:00
- 10:30
- 11:00
- 11:30
- 12:00
- 12:30
TVP 1
Ranczo 4: Dzieci śmieci (46)
od 8:50serial obyczajowy
Komisarz Alex 18: Czwarta kreska (225)
9:45serial kryminalny
Ojciec Mateusz 27: Kurs na prawo (351)
10:45serial kryminalny
Korona królów. Jagiellonowie - taka historia (41)
11:35serial dokumentalny
TVP 2
Barwy szczęścia (2974)
11:50serial obyczajowy
Polsat
Malanowski i partnerzy: Jubiler w pułapce (711)
od 8:40serial fabularno-dokumentalny
Malanowski i partnerzy: Złamane serca (712)
9:10serial fabularno-dokumentalny
Sekrety rodziny: Sprawa rodzinna (343)
9:40serial paradokumentalny
Dlaczego ja?: Zmęczona życiem (802)
10:40serial paradokumentalny
Gliniarze: Granica (709)
11:40serial paradokumentalny
TVN
Ukryta prawda (1599)
12:35serial paradokumentalny
OGÓLNOTEMATYCZNE
- 9:00
- 9:30
- 10:00
- 10:30
- 11:00
- 11:30
- 12:00
- 12:30
TV 4
Dlaczego ja?: Milioner na haczyku (820)
9:00serial paradokumentalny
Trudne sprawy: Siostra biologiczna matką (958)
10:00serial paradokumentalny
Trudne sprawy: Malwina chce być bardziej atrakcyjna, żeby mąż jej nie zdradził (959)
11:00serial paradokumentalny
Policjantki i Policjanci (299)
12:00serial obyczajowy
TV 6
Kobra - oddział specjalny (8)
9:00serial sensacyjny
Kobra - oddział specjalny (9)
10:00serial sensacyjny
Więzienie (132)
11:05serial dokumentalny
Więzienie (133)
11:35serial dokumentalny
Więzienie (134)
12:05serial dokumentalny
Więzienie (135)
12:35serial dokumentalny
TV Puls
Kobra - oddział specjalny: Wróg wewnętrzny (6)
9:00serial sensacyjny
Zbuntowany anioł (178)
10:00telenowela
Zbuntowany anioł (179)
11:00telenowela
Miasteczka. Nie ufaj nikomu (21)
12:00serial paradokumentalny
TVN 7
Ukryta prawda (808)
od 8:55serial paradokumentalny
Ukryta prawda (809)
10:00serial paradokumentalny
Detektywi (76)
11:00serial fabularno-dokumentalny
W-11 - Wydział Śledczy: Babcia (611)
12:00serial fabularno-dokumentalny
Szpital (996)
12:45serial paradokumentalny
TVP Kultura
Pogranicze w ogniu (18/24)
9:05serial sensacyjny
Rzecz Polska: Skuter Osa
12:00cykl dokumentalny
TVP Polonia
Barwy szczęścia (2933)
11:30serial obyczajowy
O mnie się nie martw (13)
12:50serial komediowy
WP
Wymazane z historii (6)
10:35serial dokumentalny
Sąsiedzkie wojny 2 (15)
12:00serial dokumentalny
Pokochaj lub sprzedaj Vancouver 3 (12)
12:35serial dokumentalny
FILMOWE
- 9:00
- 9:30
- 10:00
- 10:30
- 11:00
- 11:30
- 12:00
- 12:30
AXN
MacGyver 4 (8)
od 8:50serial akcji
Rekrut (2)
9:50serial kryminalny
MacGyver 4 (9)
10:45serial akcji
MacGyver 4 (10)
11:40serial akcji
Rekrut (3)
12:40serial kryminalny
CANAL+ 1
Wszystkie kolory świata 2: Włochy, romantyczne wyspy (13)
10:20serial dokumentalny
CANAL+ Family
Polska z góry 3: Szlak Zabytków Techniki Województwa Śląskiego (1)
12:00serial dokumentalny
Polska z góry 3: Łużyce Górne (2)
12:30serial dokumentalny
CANAL+ Premium
Wszystkie kolory świata 2: Włochy, romantyczne wyspy (13)
9:20serial dokumentalny
CANAL+ Seriale
Twardzielki: Joanna Jędrzejczyk (7)
9:50serial dokumentalny
Twardzielki: Sylwia Kusiak (8)
10:15serial dokumentalny
Patagonia. Życie na krańcu świata (1)
10:40serial dokumentalny
Patagonia. Życie na krańcu świata (2)
11:20serial dokumentalny
Epic Drama
Agenci NCIS 12: Poszukiwacze (7)
od 8:35serial sensacyjny
Agenci NCIS 12: Semper Fortis (8)
9:35serial sensacyjny
Agenci NCIS 12: Uziemieni (9)
10:25serial sensacyjny
Agenci NCIS 12: Zasady (10)
11:15serial sensacyjny
Detektyw Murdoch 12: Instrukcja obsługi morderstwa (16)
12:10serial kryminalny
HBO 2
Pępek świata 6: Steaming Pile of Guilt (15)
11:00serial komediowy
Pępek świata 6: Flirting with Disaster (16)
11:20serial komediowy
HBO 3
Premiera: Teoria wielkiego podrywu: The Dumpling Paradox (7)
9:05serial komediowy
Premiera: Teoria wielkiego podrywu: The Grasshopper Experiment (8)
9:25serial komediowy
Kino TV
Celnicy 3 (1)
od 8:40serial dokumentalny
Celnicy 3 (2)
9:10serial dokumentalny
Poirot: Zerwane zaręczyny
9:50serial kryminalny
Polsat Film
Przyjaciółki (5)
od 8:30serial obyczajowy
Przyjaciółki (6)
9:30serial obyczajowy
Świat według Kiepskich: Kinematograf (33)
10:30serial komediowy
Świat według Kiepskich: Kolke mizerere (34)
11:00serial komediowy
Świat według Kiepskich: Matrioszka (232)
11:30serial komediowy
Świat według Kiepskich: Zorro (233)
12:10serial komediowy
Świat według Kiepskich: Kazachstańskie Wieczera (112)
12:45serial komediowy
Stopklatka
Komisarz Rex 5: Na pełnym gazie (75)
9:00serial kryminalny
Komisarz Rex 6: Księżycowy zabójca (76)
10:00serial kryminalny
Komisarz Rex 6: Powstały z martwych (77)
11:00serial kryminalny
Katastrofy w przestworzach: Katastrofa w Wielkim Kanionie (91)
12:00serial dokumentalny
Warner TV
Kochane kłopoty (10)
od 8:55serial obyczajowy
Kochane kłopoty (11)
9:50serial obyczajowy
JAG - Wojskowe Biuro Śledcze 6 (22)
10:45serial sensacyjny
JAG - Wojskowe Biuro Śledcze 6 (23)
11:35serial sensacyjny
Alf 3 (12)
12:35serial komediowy