Program TV na niedzielę 31.03.2024
POPULARNE
- 5:00
- 5:30
- 6:00
- 6:30
- 7:00
- 7:30
- 8:00
- 8:30
TVN
Wyluzuj, Scooby-Doo! (17/26)
6:00serial animowany
Wyluzuj, Scooby-Doo! (18/26)
6:25serial animowany
OGÓLNOTEMATYCZNE
- 5:00
- 5:30
- 6:00
- 6:30
- 7:00
- 7:30
- 8:00
- 8:30
Tele 5
Świat z powietrza (1)
5:45serial przyrodniczy
SAF3 - Oddział ratunkowy (4)
6:00serial sensacyjny
SAF3 - Oddział ratunkowy (5)
7:00serial sensacyjny
TV 4
Wielkie tajemnice historii: Mistrz iluzji (4)
7:00serial dokumentalny
TV 6
Kochane pieniądze: Gwiazdor (8)
od 4:40serial paradokumentalny
Zoo po godzinach (50)
6:00serial dokumentalny
TVN 7
Szkoła (633)
5:00serial paradokumentalny
Batwheels (1/40)
7:00serial animowany
Batwheels (2/40)
7:20serial animowany
TVP Kultura
Podróże z historią: Zwykła historia niezwykłych nazw (54)
5:10serial dokumentalny
TVP Polonia
Czterdziestolatek: Rodzina, czyli obcy w domu (9/21)
od 4:50serial obyczajowy
Czarne chmury: Pantomima (7/10)
6:35serial przygodowy
WP
Morderstwa w Midsomer 8 (2)
7:00serial kryminalny
FILMOWE
- 5:00
- 5:30
- 6:00
- 6:30
- 7:00
- 7:30
- 8:00
- 8:30
ale kino+
Klangor (6)
5:05serial kryminalny
Polska z góry 5: Rudawski Park Krajobrazowy (9)
6:30serial dokumentalny
AXN
Ultraviolet 2 (6)
6:00serial kryminalny
MacGyver 3 (22)
7:00serial akcji
MacGyver 4 (1)
7:55serial akcji
MacGyver 4 (2)
8:50serial akcji
CANAL+ Family
Twój kawałek ogrodu 2 (6)
od 4:30serial dokumentalny
Twój kawałek ogrodu 2 (7)
5:10serial dokumentalny
Twój kawałek ogrodu 2 (8)
5:35serial dokumentalny
Tomek i przyjaciele 20 (2)
6:00serial animowany
Tomek i przyjaciele 20 (3)
6:10serial animowany
Bob Budowniczy 21: Szybka przygoda koparki (7)
6:30serial animowany
Bob Budowniczy 21: Sylwestrowe widowisko (8)
6:40serial animowany
Marta mówi! (4)
6:55serial animowany
Gadający Tom i przyjaciele 4 (12)
7:20serial animowany
Gadający Tom i przyjaciele 4 (13)
7:30serial animowany
Gadający Tom i przyjaciele 4 (14)
7:40serial animowany
Siostry 2 (35)
8:05serial animowany
Siostry 2 (36)
8:15serial animowany
CANAL+ Seriale
Garażowe historie 2 (3)
6:05serial dokumentalny
Garażowe historie 2 (4)
6:30serial dokumentalny
Chwila prawdy: Inspiracja (5)
6:55serial dokumentalny
Chwila prawdy: Raadość (6)
7:40serial dokumentalny
Mały Grand Hotel: Znany aktor (2)
8:30serial komediowy
Epic Drama
Agenci NCIS 12: Duszenie (4)
6:00serial sensacyjny
HBO 3
Fantastyczni przyjaciele 2: Lake Como (7)
5:05serial dokumentalny
Kino TV
Cimarron Strip: Bitwa pod Bloody Stones (6)
5:55serial przygodowy
Polsat Film
Na ratunek 112: Nastolatek trafiony w oko lotką do darta/Napad na Mikołaja (77)
od 4:55serial paradokumentalny
Byli sobie wynalazcy: Nasi przodkowie Chińczycy (1)
8:00serial animowany
Byli sobie wynalazcy: Archimedes i Grecy (2)
8:35serial animowany
Stopklatka
Biblijne tajemnice (1)
6:30serial dokumentalny
Biblijne tajemnice (2)
7:25serial dokumentalny
Warner TV
Cudotwórcy 2: Staż (4)
8:05serial komediowy
SPORTOWE
- 5:00
- 5:30
- 6:00
- 6:30
- 7:00
- 7:30
- 8:00
- 8:30
CANAL+ Sport
Sędziowie 2: Szymon Marciniak (1)
5:20serial dokumentalny
CANAL+ Sport 5
Sędziowie 2: Jarosław Przybył i Krzysztof Jakubik (7)
8:15serial dokumentalny