Program TV na poniedziałek 08.04.2024
POPULARNE
- 4:00
- 4:30
- 5:00
- 5:30
- 6:00
- 6:30
- 7:00
- 7:30
TVP 1
Klan (4314)
4:55telenowela
Dziedzictwo (250)
5:20serial obyczajowy
Złoty chłopak (153)
6:05serial obyczajowy
TVP 2
Na dobre i na złe: Obywatel Wronka (800)
4:35serial obyczajowy
M jak miłość (1550)
5:30serial obyczajowy
Rodzinka.pl: Czysto, czyściej, czyściuteńko (173)
6:55serial komediowy
TVN
Jak to jest zrobione? (21/26)
4:55serial dokumentalny
Ukryta prawda (912)
5:55serial paradokumentalny
OGÓLNOTEMATYCZNE
- 4:00
- 4:30
- 5:00
- 5:30
- 6:00
- 6:30
- 7:00
- 7:30
Tele 5
Świat z powietrza (3)
5:45serial przyrodniczy
SAF3 - Oddział ratunkowy (12)
6:00serial sensacyjny
TV 6
Nowe sekrety sąsiadów: Sąsiedzki plagiat (31)
od 3:40serial paradokumentalny
Nowe sekrety sąsiadów: Tajemnicza macocha (32)
4:10serial paradokumentalny
Kochane pieniądze: Testament (16)
4:40serial paradokumentalny
Strażnik Teksasu (7)
6:00serial sensacyjny
Strażnik Teksasu (8)
7:00serial sensacyjny
TV Puls
Dyżur 3 (42-ost.)
4:00serial dokumentalny
Dyżur 3 (30)
4:35serial dokumentalny
Dzielnica strachu 6: Gdzie rąbią, tam wióry lecą (225)
5:00serial kryminalny
Gliniarz i prokurator 3: Ciało i umysł (19)
6:00serial kryminalny
Gliniarz i prokurator 3: Wspomnienia (20)
7:00serial kryminalny
TVN 7
Szkoła (673)
5:00serial paradokumentalny
Szkoła (427)
6:00serial paradokumentalny
Szpital (997)
6:55serial paradokumentalny
Ukryta prawda (1095)
7:55serial paradokumentalny
TVP Kultura
Podróże z historią
5:05serial dokumentalny
WP
Morderstwa w Midsomer (4)
4:00serial kryminalny
FILMOWE
- 4:00
- 4:30
- 5:00
- 5:30
- 6:00
- 6:30
- 7:00
- 7:30
AXN
Agenci NCIS 18 (4/16)
od 3:55serial sensacyjny
The Good Doctor 5 (14)
4:55serial obyczajowy
Ultraviolet 2 (10)
6:00serial kryminalny
Rekrut (4)
7:00serial kryminalny
CANAL+ Family
Zwierzęta Wajraka: Zagadka borsuków (1)
4:40serial dokumentalny
Zwierzęta Wajraka: Wesele jelonków (2)
5:10serial dokumentalny
Zwierzęta Wajraka: Żubry we mgle (3)
5:35serial dokumentalny
Bing (75)
6:00serial animowany
Bing (76)
6:05serial animowany
Truskawkowe Ciastko w wielkim mieście 2 (11)
6:25serial animowany
Truskawkowe Ciastko w wielkim mieście 2 (12)
6:35serial animowany
Ronja, córka zbójnika (7)
6:55serial animowany
Gadający Tom i przyjaciele 3 (15)
7:25serial animowany
Gadający Tom i przyjaciele 3 (16)
7:35serial animowany
Gadający Tom i przyjaciele 3 (17)
7:45serial animowany
CBS Europa
Bliżej gwiazd (5/48)
5:30serial dokumentalny
Epic Drama
Detektyw Murdoch 14: Murdoch i tramp (1)
5:15serial kryminalny
Detektyw Murdoch 14: Paskudne metody (2)
6:00serial kryminalny
Detektyw Murdoch 14: M jak Murdoch (3)
6:40serial kryminalny
Detektyw Murdoch 14: Terapia szokowa (4)
7:35serial kryminalny
HBO 3
Typ: Zabójca (4)
od 3:30serial kryminalny
Kino Polska
Życie na wyścigach 2 (8)
5:55serial dokumentalny
Życie na wyścigach 2 (9)
6:55serial dokumentalny
Kino TV
Bonanza: Młyn
5:55serial obyczajowy
Polsat Film
Gliniarze: Nowożeńcy (114)
4:00serial paradokumentalny
Więzienie (100)
6:00serial dokumentalny
Więzienie (101)
6:30serial dokumentalny
Więzienie (102)
7:00serial dokumentalny
Kobra - oddział specjalny: Taxi 541 (13)
7:30serial sensacyjny
Warner TV
Laboratorium Dextera (5)
4:20serial animowany
Laboratorium Dextera (8)
4:25serial animowany
Wrogie niebo: Bolesne lekcje (1)
4:35serial SF
Z góry przepraszam: Nietypowo (10)
5:30serial komediowy
Laboratorium Dextera (1)
5:50serial animowany
Cudotwórcy 3 (1)
6:00serial komediowy
Diukowie Hazzardu 6: Zagraj to jeszcze raz, Luke (15)
6:50serial komediowy
Alf 3: Podejrzliwe umysły (15)
7:50serial komediowy
SPORTOWE
- 4:00
- 4:30
- 5:00
- 5:30
- 6:00
- 6:30
- 7:00
- 7:30
CANAL+ Sport 5
Witaj w akademii: Lech Poznań
7:30serial dokumentalny