Program TV na niedzielę 12.05.2024
POPULARNE
- 8:00
- 8:30
- 9:00
- 9:30
- 10:00
- 10:30
- 11:00
- 11:30
TVP 1
Cafe pod Minogą
9:05komedia
TVP 2
Po prostu przyjaźń
11:30komedia
OGÓLNOTEMATYCZNE
- 8:00
- 8:30
- 9:00
- 9:30
- 10:00
- 10:30
- 11:00
- 11:30
TVN 7
Scooby-Doo
od 7:40komedia przygodowa
TVP Kultura
Dokument tygodnia: Tintoretto. Człowiek, który zabił malarstwo
9:05film dokumentalny
Od ucha do ucha: Sowia odyseja
10:15film animowany
TVP Polonia
Dzieje mistrza Twardowskiego
8:00baśń filmowa
FILMOWE
- 8:00
- 8:30
- 9:00
- 9:30
- 10:00
- 10:30
- 11:00
- 11:30
ale kino+
Błękitna
8:00film krótkometrażowy
Zemsta
8:35komedia
Marilyn Monroe. Dziewczyna marzeń
11:05film dokumentalny
CANAL+ 1
Latająca maszyna
od 7:15film familijny
T-Rex. Historia ewolucji
8:50film dokumentalny
Miraculous: Biedronka i Czarny Kot. Film
9:45film animowany
Bella i Sebastian: Nowe pokolenie
11:55film familijny
CANAL+ Family
Bob Budowniczy: Megapojazdy
9:05film animowany
CANAL+ Film
Jak zostałem samurajem
8:15film animowany
Laika i Nemo
9:55film krótkometrażowy
Georgie ma się dobrze
10:40komediodramat
CANAL+ Premium
T-Rex. Historia ewolucji
od 7:50film dokumentalny
Miraculous: Biedronka i Czarny Kot. Film
8:45film animowany
Bella i Sebastian: Nowe pokolenie
10:55film familijny
CBS Europa
Absolwent
8:05film obyczajowy
Weselna niespodzianka
10:10komedia romantyczna
Ojciec rodziny
11:55komediodramat
Epic Drama
Panna Marple: Karaibska tajemnica
10:55film kryminalny
HBO
Szkoła jest nasza
od 7:25komedia
Czas na miłość
9:10komediodramat
W aromacie kawy
11:10komedia romantyczna
HBO 2
Hotel Transylwania 2
od 7:25film animowany
Stylowy romans
8:55komedia romantyczna
Hollarsowie
10:25komediodramat
Aquaman i Zaginione Królestwo
11:55film SF
HBO 3
Creed: Narodziny legendy
od 6:00dramat obyczajowy
Niezwykła wędrówka Harolda Fry
8:15dramat obyczajowy
Fantastyczny Pan Lis
11:55film animowany
Kino Polska
Panny i wdowy
od 6:15film historyczny
Wilcze echa
9:05film przygodowy
Nóż w wodzie
11:25dramat psychologiczny
Polsat Film
Na fali
10:15film animowany
Warner TV
Zła od urodzenia
od 6:05dramat kryminalny
To nie byłam ja
8:15dramat obyczajowy
Akademia policyjna 7: Misja w Moskwie
10:00komedia
1000 do 1. Życie Cory'ego Weissmana
11:35dramat biograficzny