Archiwum programu TV

Polsat Sport Fight

Wtorek 4.06

Boks: Gala Friday Boxing Night w Kościerzynie
waga junior ciężka: Nikodem Jeżewski - Demetrius Banks
Puncher Extra Time
magazyn sportów walki
Sporty walki: Babilon MMA 5 w Międzyzdrojach
walka: Szymon Kołecki - Michał Bobrowski
Sporty walki: FEN 22 w Poznaniu
walka: Damian Grabowski - Jose Rodrigo Guelke
K.O. TV Classics
magazyn bokserski
Rugby: Mistrzostwa Świata U-20 w Argentynie
mecz: Nowa Zelandia - Gruzja
Boks: Gala Ring Club Professional 3 w Poznaniu
waga superlekka: Michał Chudecki - Timur Kuzachmedow
Rugby: Mistrzostwa Świata U-20 w Argentynie
mecz: Anglia - Irlandia
Boks: MB Boxing Night w Radomiu
waga półciężka: Dariusz Sęk - Robert Parzęczewski
Boks: Gala w Newcastle
waga lekka: Lewis Ritson - Francisco Patera
Sporty walki: Gala MMA Prommac 2 w Lublinie
walka: Piotr Wawrzyniak - Antoni Chmielewski

Środa 5.06

Sporty walki: KSW 42
walka: Mamed Khalidov - Tomasz Narkun
Boks: Gala w Gdańsku
waga ciężka: Andrzej Gołota - Przemysław Saleta
Puncher Extra Time
magazyn sportów walki
Sporty walki: FEN 23 w Lubinie
walka: Mateusz Rębecki - Daguir Imavov
Boks: Walka o pas EBU European w Liverpoolu
waga superlekka: Liam Smith - Sam Eggington
Sporty walki: Gala MMA Attack 3 w Katowicach
walka: Dawid Ozdoba - Robert Burneika
Boks: Walka o pas WBO w Lublinie
waga superpiórkowa: Ewa Brodnicka - Nozipho Bell

Czwartek 6.06

Sporty walki: Babilon MMA 7 w Żyrardowie
walka: Daniel Rutkowski - Łukasz Rajewski
Puncher Extra Time
magazyn sportów walki
Boks: Walka o międzynarodowe mistrzostwo Polski w Częstochowie
waga ciężka: Tomasz Adamek - Joey Abell
Sporty walki: KSW 46
walka: Mamed Khalidov - Tomasz Narkun
Boks: Gala w Legionowie
waga półciężka: Michał Cieślak - Youri Kalenga
Sporty walki: FEN 10 w Lubinie
walka: Paweł Biszczak - Anatoli Hunanyan

Piątek 7.06

Boks: Gala w Londynie
waga ciężka: Dillian Whyte - Joseph Parker
Sporty walki: KSW 43
walka: Roberto Soldić - Dricus Du Plessis
Boks: Gala Babilon Boxing Night w Legionowie
waga junior ciężka: Michał Cieślak - Siergiej Radczenko
Sporty walki: Gala Babilon MMA 6
walka: Paweł Pawlak - Daniel Skibiński
Boks: Gala w Legionowie
waga ciężka: Marcin Rekowski - Oliver McCall
Sporty walki: FEN 9 we Wrocławiu
walka: Marcin Zontek - Tassilo Lahr

Sobota 8.06

Boks: Gala w Opolu
waga ciężka: Marcin Rekowski - Oliver McCall
Sporty walki: FEN 21
walka: Thiago Vieira - Andrzej Grzebyk
Boks: Gala w Londynie
waga ciężka: Dave Allen - Lucas Browne
Sporty walki: KSW 12
walka: Mariusz Pudzianowski - Marcin Najman
Sporty walki: Gala FFF 1 w Zielonej Górze
walka: Paweł Trybała - Marcin Najman
Boks: Gala w Ostrowcu Świętokrzyskim
waga ciężka: Mariusz Wach - Konstantin Airich
Sporty walki: Gala Babilon MMA 4 w Ełku
walka: Szymon Kołecki - Ivo Cuk
Boks: Walka o pas mistrza Wspólnoty Narodów w Cardiff
waga lekka: Joe Cordina - Sean Dodd

Niedziela 9.06

Sporty walki: KSW 39
walka: Mamed Khalidov - Borys Mańkowski
Boks: Walka o pas WBA w Nottingham
waga piórkowa: Jordan Gill - Enrique Tinoco
Sporty walki: UFC 236 w Atlancie
walka: Max Holloway - Dustin Poirier
Boks: MB Boxing Night w Radomiu
waga półciężka: Dariusz Sęk - Robert Parzęczewski
Sztuki walki: Gala Armia Fight Night 4 w Siedlcach
walka: Yurii Bosyi - Patryk Surdyn
Sporty walki: Gala MMA Prommac 2 w Lublinie
walka: Piotr Wawrzyniak - Antoni Chmielewski

Poniedziałek 10.06

Sporty walki: MMA Attack 3
walki: Damian Grabowski - Stav Economou, Tomasz Drwal - Wes Swofford, Robert Burneika - Dawid Ozdoba
Sporty walki: KSW 38: Live in studio
walka: Artur Sowiński - Łukasz Chlewicki
Puncher Extra Time
magazyn sportów walki
Boks: Walka o międzynarodowe mistrzostwo Polski w Częstochowie
waga ciężka: Tomasz Adamek - Joey Abell
Sporty walki: Gala FEN 11 Warsaw Time
walka: Krzysztof Pietraszek - Igor Kołacin

Wtorek 11.06

Boks: Rocky Boxing Night w Koninie
waga junior ciężka: Igor Jakubowski - Oleksiej Żuk
Puncher Extra Time
magazyn sportów walki
Sporty walki: Gala FEN 13 Summer Edition w Gdyni
walki: Kamil Łebkowski - Piotr Hallmann, Arkadiusz Wrzosek - Kryspin Kalski
Sporty walki: KSW 28
walki: Karol Bedorf - Rolles Gracie, Michał Materla - Jorge Luis Bezerra
Sporty walki: Armia Fight Night 5 w Łomży
walki w bliskim kontakcie: Patryk Surdyn - Sylwester Miller
Boks: Walka o pasy IBF World, WBA Super World, WBC World i WBO World w Manchesterze
waga junior ciężka: Oleksandr Usyk - Tony Bellew
Sporty walki: Gala Babilon MMA 2 w Legionowie
walka: Szymon Kołecki - Michał Orłowski
Boks: Gala w Radomiu
waga półciężka: Dariusz Sęk - Mohamed Belkacem

Środa 12.06

Boks: Gala w Monako
waga junior ciężka: Dienis Lebiediew - Mike Wilson; waga supermusza: Khalid Yafai - Israel Gonzalez
Sporty walki: KSW 30
walki: Borys Mańkowski - Mohsen Bahari, Aslambek Saidov - Rafał Moks
Boks: Gala w Wieliczce
waga średnia: Robert Talarek - John Rene
Sporty walki: UFC 237 w Rio de Janeiro
walka: Rose Namajunas - Jessica Andrade
Boks: JSW Boxing Night w Jastrzębiu-Zdroju
waga średnia: Damian Jonak - Szerzod Chusanow
Rugby: Mistrzostwa Świata U-20 w Argentynie
mecz: RPA - Nowa Zelandia
Sporty walki: KSW 48
walka: Roman Szymański - Salahdine Parnasse
Boks: Gala w Radomiu
waga superpółśrednia: Rafał Jackiewicz - Stilian Kostow; waga półśrednia: Michał Żeromiński - Marcin Cybulski
Sporty walki: Gala Fight Exclusive Night 8 w Kołobrzegu
walki: Tomasz Sarara - Andre Schmeling, Artur Piotrowski - Paweł Żelazowski

Czwartek 13.06

Boks: Gala w Częstochowie
waga junior ciężka: Łukasz Janik - Lars Buchholz
Sporty walki: Babilon MMA 5 w Międzyzdrojach
walka: Szymon Kołecki - Michał Bobrowski
Sporty walki: KSW 32
walka: Mariusz Pudzianowski - Peter Graham
Boks: Gala w Sheffield
waga superpółśrednia: Kell Brook - Michael Zerafa
Sporty walki: UFC Fight Night 149 w Sankt Petersburgu
walka: Alistair Overeem - Aleksei Oleinik
Puncher Extra Time
magazyn sportów walki
Boks: Gala Underground Boxing Show w Wieliczce
waga ciężka: Michał Cieślak - Ivica Bacurin
Sporty walki: Gala FEN 14 Silesian Rage w Katowicach
walki: Joilton Santos - Roman Szymański, Dennis Stolzenbach - Tomasz Sarara

Piątek 14.06

Sporty walki: Gala Fight Exclusive Night 6 we Wrocławiu
walki: Victor Marinho - Tymoteusz Świątek; Marcin Zontek - Maciej Browarski
Boks: Walka o pas WBA w Nottingham
waga piórkowa: Jordan Gill - Enrique Tinoco
Sporty walki: UFC 235 w Las Vegas
walka: Jon Jones - Anthony Smith
K.O. TV Classics
magazyn bokserski
Boks: Gala Ring Club Professional 3 w Poznaniu
waga superlekka: Michał Chudecki - Timur Kuzachmedow
Sporty walki: KSW 31
walka: Michał Materla - Tomasz Drwal
Boks: Gala w Ełku
waga junior półśrednia: Michał Syrowatka - Rafał Jackiewicz
Boks: Walka o pas EBU European w Londynie
waga superpółśrednia: Sergio Garcia - Ted Cheeseman

Sobota 15.06

Boks: Gala w Londynie
waga ciężka: Dave Allen - Lucas Browne
Sporty walki: FEN 24 w Warszawie
walka: Arkadiusz Wrzosek - Patrick Schmid
Boks: Gala w Legionowie
waga półciężka: Michał Cieślak - Youri Kalenga
Rugby: Ekstraliga
mecz: Ogniwo Sopot - Master Pharm Budowlani Łódź
Puncher Extra Time
magazyn sportów walki
Sporty walki: KSW 17
walki: Michał Materna - Matt Horwich, Jan Blachowicz - Rameu Sokoudjou, Mariusz Pudzianowski - James Thomson, Mamed Khalidov - Jesse Taylor
Sporty walki: FEN 25: Ostróda Fight Night
walka: Maciej Jewtuszko - Vaso Bakocevic
Sporty walki: Gala Babilon MMA 3 w Radomiu
walka: Szymon Kołecki - Łukasz Borowski
Boks: Walka o mistrzowski pas federacji WBA w Newcastle
waga półśrednia: Kris George - Josh Kelly

Niedziela 16.06

Sporty walki: FEN 22 w Poznaniu
walka: Damian Grabowski - Jose Rodrigo Guelke
Boks: Gala w Kędzierzynie-Koźlu
waga ciężka: Mariusz Wach - Marcelo Luiz Nascimento
Sporty walki: Gala Babilon MMA 2 w Legionowie
walka: Szymon Kołecki - Michał Orłowski
Boks: Walka o międzynarodowe mistrzostwo Polski w Częstochowie
waga ciężka: Tomasz Adamek - Joey Abell
Sporty walki: KSW 42
walka: Mamed Khalidov - Tomasz Narkun
Boks: Gala Friday Boxing Night w Wyszkowie
waga junior ciężka: Nikodem Jeżewski - Taras Oleksiejenko
Sporty walki: MMA Prommac 2 w Lublinie
walka: Piotr Wawrzyniak - Antoni Chmielewski
Aktualny program TV stacji Polsat Sport Fight »