Archiwum programu TV

Polsat Sport Fight

Niedziela 24.11

Boks: Walka o mistrzowski pas federacji WBF w Ełku
waga superlekka: Michał Syrowatka - Aboubeker Bechelaghem
Sporty walki: Gala FEN 13 Summer Edition w Gdyni
walki: Kamil Łebkowski - Piotr Hallmann, Arkadiusz Wrzosek - Kryspin Kalski
Sporty walki: KSW 44
walka: Karol Bedorf - Mariusz Pudzianowski
Sztuki walki: Gala Armia Fight Night 6 w Radomiu
walki w bliskim kontakcie: Krzysztof Kułak - Albert Odzimkowski
Sporty walki: Gala FEN 25 w Ostródzie
walka: Maciej Jewtuszko - Vaso Bakocevic
Boks: Gala w Londynie
waga ciężka: David Allen - Lucas Browne
Boks: Gala Friday Boxing Night w Kościerzynie
waga junior ciężka: Nikodem Jeżewski - Demetrius Banks
Sporty walki: KSW 16
walka: Matt Lindland - Mamed Khalidov

Poniedziałek 25.11

Sporty walki: Gala MMA Attack 3 w Katowicach
walka: Dawid Ozdoba - Robert Burneika
Boks: Gala w Nowym Jorku
waga ciężka: Adam Kownacki - Chris Arreola
Boks: Gala w Toronto z 1966 roku
waga ciężka: Muhammad Ali - George Chuvalo
Sporty walki: KSW 41
walka: Borys Mańkowski - Roberto Soldić
Boks: Walka o międzynarodowe mistrzostwo Polski w Częstochowie
waga ciężka: Tomasz Adamek - Joey Abell
Boks: Walka o pas WBO w Lublinie
waga superpiórkowa: Ewa Brodnicka - Nozipho Bell
Sporty walki: Gala Fight Exclusive Night 8 w Kołobrzegu
walki: Tomasz Sarara - Andre Schmeling, Artur Piotrowski - Paweł Żelazowski

Wtorek 26.11

Boks: Gala w Sheffield
waga superpółśrednia: Kell Brook - Michael Zerafa
Sporty walki: Babilon MMA 7 w Żyrardowie
walka: Daniel Rutkowski - Łukasz Rajewski
Boks: Tymex Boxing Night 9 w Częstochowie
waga superśrednia: Robert Parzęczewski - Patrick Mendy
Sztuki walki: Armia Fight Night 7 w Lublinie
walka: Piotr Wawrzyniak - Ioannis Palaiologos
Atleci
magazyn sportowy
Boks: Gala Tymex Boxing Night w Dzierżoniowie
waga półśrednia: Łukasz Wierzbicki - Mikołaj Wowk
Sporty walki: Gala Fight Exclusive Night 6 we Wrocławiu
walki: Victor Marinho - Tymoteusz Świątek; Marcin Zontek - Maciej Browarski

Środa 27.11

Sporty walki: Gala Babilon Fight Night 1/Babilon MMA 8 w Pruszkowie
walki: Michał Cieślak - Olanrewaju Durodola, Daniel Rutkowski - Damian Zorczykowski
KOTV Classics
magazyn bokserski
Boks: Walka o Międzynarodowe Mistrzostwo Polski
waga superlekka: Damian Wrzesiński - Miguel Cesario Antin
Sporty walki: Gala FEN 26 we Wrocławiu
walka: Andrzej Grzebyk - Robert Fonseca
Boks: Walka o mistrzostwo Wielkiej Brytanii w Londynie
waga junior ciężka: Lawrence Okolie - Wadi Camacho
Sporty walki: Gala FFF 1 w Zielonej Górze
walka: Paweł "Trybson" Trybała - Marcin Najman
Sporty walki: KSW 50
walka: Philip De Fries - Luis Henrique
Boks: Gala Underground Boxing Show w Wieliczce
waga ciężka: Michał Cieślak - Ivica Bacurin
Sporty walki: FEN 21
walka: Thiago Vieira - Andrzej Grzebyk

Czwartek 28.11

Sporty walki: KSW 28
walki: Karol Bedorf - Rolles Gracie, Michał Materla - Jorge Luis Bezerra
Boks: Gala w Łomiankach
waga półciężka: Robert Parzęczewski - Tomas Adamek
Sporty walki: UFC 237 w Rio de Janeiro
walka: Rose Namajunas - Jessica Andrade
Boks: Walka o pas WBA w Londynie
waga półśrednia: Conor Benn - Jussi Koivula
Sporty walki: UFC Fight Night 162 w Singapurze
walka: Demian Maia - Ben Askren
Boks: Summer Boxing Night II w Kałuszynie
waga ciężka: Mateusz Cielepała - Jacek Chruślicki
Sporty walki: KSW 36
walka: Michał Materla - Rousimar Palhares
Boks: Gala w Tarnowie
waga półciężka: Dariusz Sęk - Jewgienij Machtiejenko

Piątek 29.11

Boks: Gala w Białymstoku
walka: Michał Syrowatka - Maxim Churbanov
Sporty walki: Armia Fight Night 5 w Łomży
walki w bliskim kontakcie: Patryk Surdyn - Sylwester Miller
Boks: Gala w Kinszasie z 1974 roku
waga ciężka: Muhammad Ali - George Foreman
Sporty walki: FEN 20: Next Level
walka: Stanisław Zaniewski - Radosław Paczuski
Sporty walki: FEN 20: Next Level
walka: Stanisław Zaniewski - Radosław Paczuski
KOTV Classics
magazyn bokserski
Boks: Ełk Boxing Show
waga superlekka: Michał Syrowatka - Atilla Kayabasi
Atleci
magazyn sportowy
Sporty walki: KSW 30
walka: Borys Mańkowski - Mohsen Bahari
Boks: Walka o pas WBA w Nottingham
waga piórkowa: Jordan Gill - Enrique Tinoco

Sobota 30.11

Boks: Gala w Legionowie
waga półciężka: Michał Cieślak - Youri Kalenga
KOTV Classics
magazyn bokserski
Sporty walki: Gala FEN 25 w Ostródzie
walka: Maciej Jewtuszko - Vaso Bakocevic
Boks: Gala w Nowym Jorku
waga ciężka: Adam Kownacki - Chris Arreola
Sztuki walki: Gala Armia Fight Night 4 w Siedlcach
walka: Yurii Bosyi - Patryk Surdyn
Boks: Gala w Tokio z 1990 roku
waga ciężka: Mike Tyson - James Buster Douglas
Boks: Walka o pas WBA w Monte Carlo
waga półśrednia: Alexander Besputin - Radzhab Butaev
Sporty walki: Babilon MMA 10 w Wieliczce
walka: Daniel Rutkowski - Adrian Zieliński
Boks: Gala w Newcastle
waga superlekka: Robbie Davies Junior - Lewis Ritson
Sporty walki: KSW 49
walka: Michał Materla - Scott Askham

Niedziela 1.12

Sporty walki: Gala FFF 1 w Zielonej Górze
walka: Paweł "Trybson" Trybała - Marcin Najman
Boks: Walka o mistrzowski pas federacji WBC World w Nowym Jorku
waga ciężka: Deontay Wilder - Artur Szpilka
Boks: Gala w Quezon City z 1975 roku
walka: Muhammad Ali - Joe Frazier
KSW 52: Powrót Mameda
reportaż
Sporty walki: Gala Babilon MMA 6
walka: Paweł Pawlak - Daniel Skibiński
Boks: Gala POLSAT Boxing Night: Adamek vs Saleta
waga ciężka: Tomasz Adamek - Przemysław Saleta
Sporty walki: UFC Fight Night 6 w Bostonie
walka: Dominick Reyes - Chris Weidman
Boks: Gala w Londynie
waga ciężka: David Allen - Lucas Browne
Sporty walki: Gala Fight Exclusive Night 6 we Wrocławiu
walki: Victor Marinho - Tymoteusz Świątek; Marcin Zontek - Maciej Browarski
Sporty walki: MMA Celtic Gladiator 15 w Nowym Sączu
walka: Tomas Drabik - Łukasz Pławecki

Poniedziałek 2.12

Boks: POLSAT Boxing Night: Adamek vs Molina
waga ciężka: Tomasz Adamek - Eric Molina
Sporty walki: KSW 39
walka: Mamed Khalidov - Borys Mańkowski
KOTV Classics
magazyn bokserski
Boks: Walka o pas EBU European w Liverpoolu
waga superlekka: Liam Smith - Sam Eggington
Sporty walki: Gala FEN 23 w Lublinie
walka: Mateusz Rębecki - Daguir Imavov
KSW 52: Powrót Mameda
reportaż
Boks: Gala w Olsztynie
waga półciężka: Dariusz Sęk - Farouk Daku
Boks: Walka o pas EBU European w Londynie
waga superpółśrednia: Sergio Garcia - Ted Cheeseman

Wtorek 3.12

Sporty walki: Babilon MMA 7 w Żyrardowie
walka: Daniel Rutkowski - Łukasz Rajewski
Puncher Extra Time
magazyn sportów walki
Sztuki walki: Gala Armia Fight Night 6 w Radomiu
walki w bliskim kontakcie: Krzysztof Kułak - Albert Odzimkowski
Sporty walki: KSW 44
walka: Karol Bedorf - Mariusz Pudzianowski
Boks: MB Boxing Night w Radomiu
waga półciężka: Dariusz Sęk - Robert Parzęczewski
Sporty walki: Gala FEN 22 w Poznaniu
walka: Damian Grabowski - Jose Rodrigo Guelke
Boks: Gala w Sheffield
waga superpółśrednia: Kell Brook - Michael Zerafa
Sporty walki: Gala MMA Prommac 2 w Lublinie
walka: Piotr Wawrzyniak - Antoni Chmielewski

Środa 4.12

Boks: Gala w Katowicach
walka: Robert Parzęczewski - Dmitrii Chudinov
Atleci
magazyn sportowy
Sporty walki: Gala Babilon Fight Night 1/Babilon MMA 8 w Pruszkowie
walki: Michał Cieślak - Olanrewaju Durodola, Daniel Rutkowski - Damian Zorczykowski
Boks: POLSAT Boxing Night 7: Nowe rozdanie
waga ciężka: Tomasz Adamek - Solomon Haumono
Sporty walki: Babilon MMA 9 w Międzyzdrojach
walka: Michał Kita - Ednaldo Oliveira
Puncher Extra Time
magazyn sportów walki
Boks: Gala w Liverpoolu
waga superśrednia: Anthony Fowler - Brian Rose
KSW 52: Powrót Mameda
reportaż
KOTV Classics
magazyn bokserski
Sporty walki: MMA Attack 3
walki: Damian Grabowski - Stav Economou, Tomasz Drwal - Wes Swofford, Robert Burneika - Dawid Ozdoba

Czwartek 5.12

Sztuki walki: Armia Fight Night 7 w Lublinie
walka: Piotr Wawrzyniak - Ioannis Palaiologos
Atleci
magazyn sportowy
Sporty walki: FEN 24 w Warszawie
walka: Arkadiusz Wrzosek - Patrick Schmid
Boks: Gala w Łomiankach
walka: Damian Wrzesiński - Miguel Cesario Antin
Sporty walki: KSW 42
walka: Mamed Khalidov - Tomasz Narkun
Boks: Gala w Sheffield
waga superpółśrednia: Kell Brook - Michael Zerafa
Sporty walki: Gala Babilon MMA 2 w Legionowie
walka: Szymon Kołecki - Michał Orłowski
Boks: Walka o mistrzowski pas federacji WBC Baltic w Legionowie
waga półciężka: Paweł Głażewski - Maciej Miszkin

Piątek 6.12

Sporty walki: KSW 46
walka: Mamed Khalidov - Tomasz Narkun
Boks: Walka o międzynarodowe mistrzostwo Polski w Częstochowie
waga ciężka: Tomasz Adamek - Joey Abell
KSW 52: Powrót Mameda
reportaż
Sporty walki: Babilon MMA 10 w Wieliczce
walka: Daniel Rutkowski - Adrian Zieliński
Sporty walki: Gala FEN 26 we Wrocławiu
walka: Andrzej Grzebyk - Robert Fonseca
Boks: Walka o pas EBU European w Liverpoolu
waga superlekka: Liam Smith - Sam Eggington
Sporty walki: Armia Fight Night 5 w Łomży
walki w bliskim kontakcie: Patryk Surdyn - Sylwester Miller
Aktualny program TV stacji Polsat Sport Fight »