Zobacz to!: Tajemnice medyczne: Niefortunny strzał/Pod złym wpływem (14)

Zobacz to!: Tajemnice medyczne: Niefortunny strzał/Pod złym wpływem (14)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2016   od 12 lat
Występują:Joanna Mądry, Kacper Anuszewski, Katarzyna Skoniecka, Leszek Malec
Reżyseria:Dominik Matwiejczyk
W skrócie:Mariusz, Anna i Piotr tworzą szczęśliwą rodzinę. Pewnego dnia wszystko niweczy nieszczęśliwy wypadek. Policyjny partner Mariusza ginie na służbie, a jego zaczynają dręczyć wyrzuty sumienia.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Historie pacjentów przebywających na oddziale ratunkowym szpitala. Każda z nich rozpoczyna się od przybycia poszkodowanego na izbę przyjęć. Poprzez retrospekcję pokazane są wydarzenia, które miały bezpośredni wpływ na ich stan zdrowia. By poznać przyczyny choroby, lekarze muszą przeprowadzać swoiste dochodzenia. Pacjenci nie zawsze chcą jednak wyznać całą prawdę. Pomoc chorym niosą - traumatolog Artur (Leszek Malec), toksykolog Marzena (Katarzyna Skoniecka), lekarz pogotowia Paulina (Joanna Mądry) i doktor Kacper (Kacper Anuszewski).

W tym odcinku

Mariusz, Anna i Piotr tworzą szczęśliwą rodzinę. Pewnego dnia jednak wszystko niweczy nieszczęśliwy wypadek. Policyjny partner Mariusza ginie na służbie, a jego zaczynają dręczyć wyrzuty sumienia. Popada w depresję i nikt nie jest w stanie mu pomóc. Wkrótce trafia do szpitala. Lekarze próbują ustalić, co dolega policjantowi. Nina jest zafascynowana kulturą buddyjską. Jej matka, agentka nieruchomości, sądzi, że dziewczyna została opętana przez jakąś tajemniczą siłę. Okazuje się jednak, że powód dziwnego zachowania dziewczyny nie ma związku z religią...

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także