Zobacz to!: Tajemnice medyczne: Na granicy rozstania/Przyjaciele i rywale (7)

Zobacz to!: Tajemnice medyczne: Na granicy rozstania/Przyjaciele i rywale (7)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2016   od 12 lat
Występują:Joanna Mądry, Kacper Anuszewski, Katarzyna Skoniecka, Leszek Malec
Reżyseria:Dominik Matwiejczyk
W skrócie:Do szpitala trafia mężczyzna, który skarży się na ból w klatce piersiowej. Między jego żoną a kolegą dochodzi do kłótni. Lekarze pomagają też chłopakowi, którego ojciec zmusza do trenowania tenisa.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Historie pacjentów przebywających na oddziale ratunkowym szpitala. Każda z nich rozpoczyna się od przybycia poszkodowanego na izbę przyjęć. Poprzez retrospekcję pokazane są wydarzenia, które miały bezpośredni wpływ na ich stan zdrowia. By poznać przyczyny choroby, lekarze muszą przeprowadzać swoiste dochodzenia. Pacjenci nie zawsze chcą jednak wyznać całą prawdę. Pomoc chorym niosą - traumatolog Artur (Leszek Malec), toksykolog Marzena (Katarzyna Skoniecka), lekarz pogotowia Paulina (Joanna Mądry) i doktor Kacper (Kacper Anuszewski).

W tym odcinku

Do szpitala przyjeżdża mężczyzna, który uskarża się na silny ból w klatce piersiowej. Pacjentowi towarzyszą także niskie ciśnienie i migreny. Do szpitala przybywa żona i przyjaciel pacjenta. Dochodzi między nimi do niemiłej wymiany zdań. Teodor marzy, by jego syn zaistniał jako wielki tenisista. Julian ma jednak inny pomysł na swoją karierę. Chciałby studiować medycynę. Matka Juliana zaniepokojona naciskami męża, chce pomóc chłopakowi. Niestety ich syn wkrótce trafia do szpitala.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także