Zobacz to!: Lombard. Życie pod zastaw 7 (335)

Zobacz to!: Lombard. Życie pod zastaw 7 (335)

serial obyczajowy Polska 2020   od 12 lat
Występują:Zbigniew Buczkowski, Jerzy Górski, Mateusz Murański, Agata Szafrańska
Reżyseria:Anna Maciejowska
W skrócie:Sylwia podejrzewa, że jej mąż Leszek ma romans. Postanawia zbadać sprawę. Zauważa, że kobieta, z którą spotyka się Leszek, idzie do lombardu. Tam zastawia biżuterię i chce kupić kochankowi prezent.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Właściciel świetnie prosperującego lombardu Kazimierz Barski (Zbigniew Buczkowski) oraz jego pracownicy z racji wykonywanego zawodu mają do czynienia z różnymi klientami. Do zakładu przychodzą ludzie zmagający się z najrozmaitszymi problemami życiowymi. Postawieni pod ścianą, sprzedają lub zastawiają dziwne rzeczy, aby jak najszybciej zdobyć pieniądze. Niektóre osoby zjawiające się w lombardzie nie mają dobrych zamiarów, jednak wielu klientów ma do opowiedzenia interesującą historię. W swoje przygody często angażują pracowników - m.in. sympatyczną Andżelikę (Dominika Skoczylas) czy rozsądnego Mariusza (Michał Chorosiński). Jeden z nich, Lolek (Jerzy Górski), zmaga się z problemami związanymi z byłą partnerką, chorobliwie zazdrosną Dagmarą (Milena Palkowska).

W tym odcinku

Sylwia nabiera podejrzeń, że jej mąż Leszek ma romans. Postanawia zbadać sprawę. Podczas śledztwa zauważa, że kobieta, z którą spotyka się Leszek, udaje się do lombardu. Tam zastawia biżuterię, a za pozyskane pieniądze chce kupić mężowi Sylwii kosztowny prezent urodzinowy. Ta nie wyjawia swojej tożsamości i pomaga kochance Leszka, Marlenie, wybrać zegarek. Kobieta snuje opowieści o swej wielkiej miłości, nieświadoma, że jej ukochany ma żonę. Sylwia postanawia zemścić się na Leszku. Mitomanka Pola chce zastawić srebrną cukiernice. Maciek oddaje ją do wyceny Ziomeckiego. Brat klientki twierdzi, że wykrada ona z domu różne rzeczy i opowiada o nich niestworzone historie. Ma nadzieję, że Andżelika i Maciek pomogą mu skonfrontować Polę z prawdą. Maciek przypuszcza, że ojciec Weroniki to utajony hazardzista.

Zobacz także