Zbuntowany anioł (221)

Zbuntowany anioł (221)

(Muneca brava)

telenowela Argentyna 1998-1999   od 12 lat
Występują:Natalia Oreiro, Facundo Arana, Verónica Vieyra, Mariana Arias
Reżyseria:Víctor Stella, Hernán Abrahamnsohn
W skrócie:Rozzłoszczony Ivo krzyczy na Milagros, która odchodzi zagniewana. Nikt nie pamiętał o urodzinach Bernardo. Chamuco mówi o tym Mili. Ta postanawia urządzić dla Bernardo wspaniałe przyjęcie.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Piękna i zbuntowana Milagros jest sierotą, która dorastała w przyklasztornym domu dziecka. Jej matka, porzucona przez nieznanego dziewczynie ojca, zmarła przy porodzie, pozostawiając swojemu dziecku jedynie medalik z Matką Boską. 18-letnia Mili zatrudnia się jako służąca w domu bogatej rodziny. Tymczasem jej pracodawca, Federico, jest biologicznym ojcem dziewczyny. Sekret mężczyzny zna jednak tylko ojciec Manuel. Federico przed laty zakochał się w Rosario, która podobnie jak Mili była służącą, lecz ojciec mężczyzny sprzeciwił się temu związkowi i zmusił go do poślubienia dziedziczki ogromnej fortuny, Luizy. Milagros przeżyje w domu swoich pracodawców wiele niesamowitych przygód, które na zawsze odmienią jej życie, a także pozna prawdziwą miłość za sprawą znajomości z przystojnym Ivem.

W tym odcinku

Rozzłoszczony Ivo krzyczy na Milagros. Dziewczyna jednak, bardzo zagniewana, odchodzi. Następnego dnia młody mężczyzna zupełnie nie pamięta swojego zachowania. Bernardo jest przygnębiony, gdyż nikt nie pamiętał o jego urodzinach. Chamuco dowiaduje się o tym i rozmawia z Mili. Ta postanawia urządzić dla Bernarda wspaniałe przyjęcie.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także