Zaginiona: Konfrontacja (7-ost.)

Zaginiona: Konfrontacja (7-ost.)

serial obyczajowy Polska 2002   od 12 lat
Występują:Jan Frycz, Danuta Stenka, Maciej Marczewski, Matylda Damięcka
Reżyseria:Andrzej Kostenko
W skrócie:W ambasadzie Kanady Ula opowiada o swoich kontaktach z Bordenem, który ma być oficerem wywiadu tego kraju. Urzędnicy tego nie potwierdzają.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Losy rodziny Tokarskich, których życie w dramatyczny sposób zmienia pewno zdarzenie. Marek Tokarski (Jan Frycz) jest redaktorem naczelnym tygodnika "Rewia Gwiazd", zaś jego żona Marta (Danuta Stenka) prowadzi firmę przewozową. Para wychowuje nastoletnią córkę Urszulę (Agnieszka Grochowska), która jest w maturalnej klasie, oraz Jacka (Maciej Marczewski) - syna Marty z poprzedniego małżeństwa. Tokarscy pochłonięci są pracą zawodową. Ich domem od lat zajmuje się pani Stasia (Wiesława Niemyska). W czasie ferii zimowych Urszula nagle znika. Zrozpaczeni rodzice i brat usiłują ją odnaleźć...

W tym odcinku

Ula przyjeżdża do Warszawy, gdzie zgłasza się do ambasady Kanady. Na miejscu opowiada o swoich kontaktach z Bordenem, który jest rzekomo oficerem wywiadu tego kraju. Urzędnicy, Alice i Keats, twierdzą jednak, że człowiek wcale nie pracuje dla ich rządu, a ona została oszukana. Wkrótce Tokarscy dostają informację, że ich córka została tymczasowo aresztowana.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także