Zabójcze umysły 5: Samotnik (17)

Zabójcze umysły

sezon 5 odc. 17: Samotnik

(Criminal Minds: Solitary Man)

serial kryminalny Kanada/USA 2010   od 7 lat
Występują:Shemar Moore, Matthew Gray Gubler, Thomas Gibson, A.J. Cook
Reżyseria:Rob Hardy
W skrócie:Agenci prowadzą dochodzenie w sprawie serii morderstw. Okazuje się, że kierowca ciężarówki zabija kobiety w poszukiwaniu zastępczej matki dla swojej córki.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Specjalny zespół powołany do poszukiwań seryjnych morderców znów w akcji. Derek Morgan i reszta agentów znów staje do walki z brutalnymi mordercami. Tym razem przyjdzie im się zmierzyć między innymi z szaleńcem, który traci panowanie nad sobą i zabija trzy osoby. Z kolei z innego odcinka dowiemy się więcej na temat osobistego życia Davida Rossiego, ponieważ akcja będzie się działa w jego rodzinnym Commack.

W tym odcinku

Dzięki bazie seryjnych morderców, którzy wyszukują swoje ofiary w różnych częściach kraju, agenci BAU łączą ze sobą kilka przypadków morderstw. Ustalają, że pięć kobiet, których ciała znaleziono w odległości setek mil od siebie, zginęło z rąk jednego sprawcy. Każda z nich została uduszona, a wszystkie zwłoki były ułożone w podobnych pozycjach. Reid przypuszcza, że należy sprawcy poszukiwać w regionie Edgewood w Nowym Meksyku. Przypuszczalnie morderca jest kierowcą ciężarówki. Śledztwo nabiera tempa, kiedy w okolicach Edgewood zostaje porwana kobieta. Niebawem wychodzi na jaw powód, z którego przestępca uprowadza kobiety. Poszukuje on zastępczej matki dla swojej córki.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)