Zabójcze umysły

Zabójcze umysły

(Criminal Minds)

SERIAL KRYMINALNY USA/Kanada 2005-   od 16 lat

Elitarna jednostka agentów specjalnych potrafi opracować portret psychologiczny przestępcy. Agenci poznają sposób myślenia zbrodniarza, co pozwala znacznie zawęzić krąg podejrzanych. Jest to działanie znacznie bardziej skuteczne od tradycyjnych metod śledztwa. Grupą dowodzi agent specjalny Jason Gideon (Mandy Patinkin). Pozostali członkowie to potrafiący wzbudzić zaufanie rozmówców dr Spencer Reid (Matthew Gray Gubler), Aaron Hotch (Thomas Gibson), Derek Morgan (Shemar Moore) oraz była ofiara napadu, Elle Greenway (Lola Glaudini).

Oglądaj w telewizji

Stacja Data i czas Odcinek
TV Puls 2 Środa 18.12
22:00
Zabójcze umysły 4 (66)

Ostatni odcinek kończy się eksplozją samochodu Hotcha. Teraz zespół musi ocalić kolegów oraz schwytać terrorystów odpowiedzialnych za atak bombowy. Czym były ich dotychczasowe działania?

TV Puls 2 Środa 18.12
22:55
Zabójcze umysły 4 (67)

Seria zabójstw prowadzi FBI na trop seryjnego mordercy. Okazuje się, że na mężczyźnie wykonano karę śmierci przed rokiem. Co zatem łączy martwego przestępcę z obecnymi ofiarami?

TV Puls 2 Czwartek 19.12
22:00
Zabójcze umysły 4 (68)

Prentiss i Reid prowadzą śledztwo w sprawie molestowania nieletnich w pewnej sekcie. Kiedy znajdują się w budynku sekty, władze przeprowadzają atak. Prentiss i Reid zostają zakładnikami.

TV Puls 2 Czwartek 19.12
22:55
Zabójcze umysły 4 (69)

Zespół prowadzi śledztwo w sprawie seryjnego mordercy. który ukrywa swoje zbrodnie, pozorując wypadki samochodowe. Dzięki temu udaje mu się zamaskować fakt, że ofiary nie żyły już wcześniej.

Ostatnie odcinki

Streszczenia wszystkich odcinków

Występują (pokaż wszystkich)