Zabójcze umysły 5 (112)

Zabójcze umysły

sezon 5 odc. 112

(Criminal Minds: Exit Wounds)

serial kryminalny Kanada/USA 2010   od 16 lat
Występują:Shemar Moore, Matthew Gray Gubler, Thomas Gibson, A.J. Cook
Reżyseria:Charles S. Carroll
W skrócie:Niewielkim miasteczkiem na Alasce wstrząsa seria morderstw - pierwszych w historii tej osady. Ekipa BAU wspólnie z Garcią przybywa aby odnaleźć przestępcę i zapobiec linczowi.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Specjalny zespół powołany do poszukiwań seryjnych morderców znów w akcji. Derek Morgan i reszta agentów znów staje do walki z brutalnymi mordercami. Tym razem przyjdzie im się zmierzyć między innymi z szaleńcem, który traci panowanie nad sobą i zabija trzy osoby. Z kolei z innego odcinka dowiemy się więcej na temat osobistego życia Davida Rossiego, ponieważ akcja będzie się działa w jego rodzinnym Commack.

W tym odcinku

Niewielkim miasteczkiem na Alasce wstrząsa seria morderstw - pierwszych takich zbrodni w historii tej osady. Jej mieszkańcy są zbulwersowani i gotowi sami wymierzyć sprawiedliwość mordercy. Problem stanowi fakt, że wszyscy dobrze się znają. Ekipa BAU wspólnie z Garcią przybywa do miasteczka, aby zapobiec linczowi i odnaleźć przestępcę. Podejrzanym jest Joshua Beardsley, który urodził się tu i wychował, a następnie wyjechał, aby kontynuować naukę w innym mieście. Dwa tygodnie temu wrócił on w rodzinne strony, aby pomóc matce w prowadzeniu hotelu. Kiedy dochodzi do kolejnej zbrodni, ekipa BAU dochodzi do wniosku, że mordercą jest zupełnie ktoś inny.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także