Zabójcze umysły 5 (110)

Zabójcze umysły

sezon 5 odc. 110

(Criminal Minds: Rite of Passage)

serial kryminalny Kanada/USA 2010   od 16 lat
Występują:Shemar Moore, Matthew Gray Gubler, Thomas Gibson, A.J. Cook
Reżyseria:John E. Gallagher
W skrócie:Zespół agentów próbuje odnaleźć podejrzanego w sprawie serii morderstw. Zabija on nielegalnych imigrantów, którzy starają się przekroczyć granicę USA.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Specjalny zespół powołany do poszukiwań seryjnych morderców znów w akcji. Derek Morgan i reszta agentów znów staje do walki z brutalnymi mordercami. Tym razem przyjdzie im się zmierzyć między innymi z szaleńcem, który traci panowanie nad sobą i zabija trzy osoby. Z kolei z innego odcinka dowiemy się więcej na temat osobistego życia Davida Rossiego, ponieważ akcja będzie się działa w jego rodzinnym Commack.

W tym odcinku

W pobliżu granicy z Meksykiem, w okolicy biura szeryfa, zostają znalezione trzy odcięte głowy. Agenci BAU początkowo podejrzewają, że zbrodnie były efektem porachunków gangów narkotykowych. Kiedy jednak nie udaje się ustalić tożsamości ofiar, ekipa nabiera przekonania, że mogli oni być nielegalnymi imigrantami z Meksyku. Tymczasem szeryf postanawia aresztować szefa lokalnego gangu narkotykowego, Omara Moralesa. Podejrzewa bowiem, że przestępca mógł mieć coś wspólnego z tymi zbrodniami.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także