Zabójcze umysły 4: Wielkie koło (22)

Zabójcze umysły

sezon 4 odc. 22: Wielkie koło

(Criminal Minds: The Big Wheel)

serial kryminalny Kanada/USA 2009   od 7 lat
Występują:Shemar Moore, Thomas Gibson, Matthew Gray Gubler, A.J. Cook
Reżyseria:Rob Hardy
W skrócie:Zespół agentów FBI otrzymuje nagranie od seryjnego zabójcy z Buffalo. Jest na nim zarejestrowana jedna z jego zbrodni oraz ukryta wiadomość. Błaga on, aby agenci pomogli mu przestać zabijać.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Trzymający w napięciu serial kryminalny o działaniach elitarnej Specjalnej Jednostki Analityków Medycyny Behawioralnej z Quantico, którzy badają wyjątkowo okrutne zbrodnie. Prowadząc śledztwa, próbują zrozumieć motywy działania przestępców i przewidzieć ich kolejne posunięcia. Agenci zjawiają się na prośbę funkcjonariuszy FBI, gdy prowadzone przez policję dochodzenia nie przynoszą rezultatów. Zakończenie poprzedniego sezonu było bardzo dramatyczne. Gdy członkowie zespołu wsiadali osobno do identycznych samochodów, w jednym z aut doszło do eksplozji. W czwartej serii dowiemy się, kto znajdował się w pojeździe i jak potoczą się losy reszty zespołu.

W tym odcinku

Seryjny zabójca z Buffalo przesyła agentom FBI makabryczne nagranie. Sprawca zarejestrował jedną ze swoich ostatnich zbrodni. Ofiarą jest Michelle Watson, pracownica agencji nieruchomości. Okazuje się, że to nie pierwsza trzydziestoletnia blondynka, która zginęła z rąk szaleńca. Agenci ze zdumieniem odkrywają, że na taśmie jest też zaszyfrowana wiadomość od sprawcy zabójstwa - mężczyzna błaga ich, aby pomogli mu przestać zabijać. W śledztwo angażuje się kilkuletni, niewidomy chłopiec. Ma on ważne wiadomości dotyczące sprawcy.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)