Zabójcze umysły 4: Podryw (9)

Zabójcze umysły

sezon 4 odc. 9: Podryw

(Criminal Minds: 52 Pickup)

serial kryminalny Kanada/USA 2008   od 7 lat
Występują:Shemar Moore, Thomas Gibson, Matthew Gray Gubler, A.J. Cook
Reżyseria:Bobby Roth
W skrócie:Emily Prentiss i Jordan Todd prowadzą tajną akcję w Atlancie. Ich zadaniem jest ustalenie profilu seryjnego mordercy, który jest wielkim podrywaczem i potrafi skutecznie wabić kobiety.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Trzymający w napięciu serial kryminalny o działaniach elitarnej Specjalnej Jednostki Analityków Medycyny Behawioralnej z Quantico, którzy badają wyjątkowo okrutne zbrodnie. Prowadząc śledztwa, próbują zrozumieć motywy działania przestępców i przewidzieć ich kolejne posunięcia. Agenci zjawiają się na prośbę funkcjonariuszy FBI, gdy prowadzone przez policję dochodzenia nie przynoszą rezultatów. Zakończenie poprzedniego sezonu było bardzo dramatyczne. Gdy członkowie zespołu wsiadali osobno do identycznych samochodów, w jednym z aut doszło do eksplozji. W czwartej serii dowiemy się, kto znajdował się w pojeździe i jak potoczą się losy reszty zespołu.

W tym odcinku

Emily Prentiss i Jordan Todd muszą przeprowadzić tajną akcję w Atlancie. Ich zadaniem jest ustalenie profilu seryjnego mordercy, który jest doskonałym podrywaczem i używa swoich męskich wdzięków, aby zwabić kolejne ofiary.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także