Zabójcze umysły 4: Normalny (11)

Zabójcze umysły

sezon 4 odc. 11: Normalny

(Criminal Minds: Normal)

serial kryminalny Kanada/USA 2008   od 7 lat
Występują:Shemar Moore, Thomas Gibson, Matthew Gray Gubler, A.J. Cook
Reżyseria:Steve Boyum
W skrócie:FBI pomaga lokalnej policji w schwytaniu seryjnego mordercy. Sprawa jest skomplikowana - wydaje się, że zbrodnie są popełniane przypadkowo. JJ postanawia przedstawić swojego synka ekipie.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Trzymający w napięciu serial kryminalny o działaniach elitarnej Specjalnej Jednostki Analityków Medycyny Behawioralnej z Quantico, którzy badają wyjątkowo okrutne zbrodnie. Prowadząc śledztwa, próbują zrozumieć motywy działania przestępców i przewidzieć ich kolejne posunięcia. Agenci zjawiają się na prośbę funkcjonariuszy FBI, gdy prowadzone przez policję dochodzenia nie przynoszą rezultatów. Zakończenie poprzedniego sezonu było bardzo dramatyczne. Gdy członkowie zespołu wsiadali osobno do identycznych samochodów, w jednym z aut doszło do eksplozji. W czwartej serii dowiemy się, kto znajdował się w pojeździe i jak potoczą się losy reszty zespołu.

W tym odcinku

Zespół analityków FBI pomaga lokalnej policji w schwytaniu seryjnego mordercy. Strzela on do kobiet o blond włosach na autostradach w Kalifornii. Sprawa jest skomplikowana, ponieważ wydaje się, że zbrodnie są popełniane zupełnie przypadkowo. Z opisów wynika, że strzelec wygląda całkowicie normalnie. Tymczasem JJ postanawia przedstawić swojego małego synka całej ekipie.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)