Zabójcze umysły 4: Bratnie dusze (12)

Zabójcze umysły

sezon 4 odc. 12: Bratnie dusze

(Criminal Minds: Soul Mates)

serial kryminalny Kanada/USA 2009   od 7 lat
Występują:Shemar Moore, Thomas Gibson, Matthew Gray Gubler, A.J. Cook
Reżyseria:John E. Gallagher
W skrócie:W mieście Sarasota na Florydzie dochodzi do serii brutalnych zbrodni. Ofiarami są młode dziewczęta. Trop prowadzi do zamożnego adwokata, Williama Harrisa, który niedawno musiał wyjechać z Atlanty.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Trzymający w napięciu serial kryminalny o działaniach elitarnej Specjalnej Jednostki Analityków Medycyny Behawioralnej z Quantico, którzy badają wyjątkowo okrutne zbrodnie. Prowadząc śledztwa, próbują zrozumieć motywy działania przestępców i przewidzieć ich kolejne posunięcia. Agenci zjawiają się na prośbę funkcjonariuszy FBI, gdy prowadzone przez policję dochodzenia nie przynoszą rezultatów. Zakończenie poprzedniego sezonu było bardzo dramatyczne. Gdy członkowie zespołu wsiadali osobno do identycznych samochodów, w jednym z aut doszło do eksplozji. W czwartej serii dowiemy się, kto znajdował się w pojeździe i jak potoczą się losy reszty zespołu.

W tym odcinku

W mieście Sarasota na Florydzie dochodzi do serii brutalnych zbrodni. Ofiarami są młode dziewczęta. Trop prowadzi do zamożnego adwokata, Williama Harrisa, który niedawno musiał wyjechać z Atlanty, gdzie był podejrzewany o molestowanie nieletniej. Wszystko wskazuje na to, że sprawcą jest Harris, jednak po jego aresztowaniu ginie kolejna dziewczyna.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)