Zabójcze umysły 3 (55)

Zabójcze umysły

sezon 3 odc. 55

(Criminal Minds 3: True Night)

serial kryminalny Kanada/USA 2007   od 16 lat
Występują:Joe Mantegna, Thomas Gibson, Shemar Moore, Matthew Gray Gubler
Reżyseria:Edward Allen Bernero
W skrócie:Znany twórca popularnych komiksów angażuje się w poszukiwanie seryjnego mordercy, który grasuje w Los Angeles.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Bohaterami serialu są agenci elitarnej jednostki FBI, których zadaniem jest poszukiwanie najbardziej niebezpiecznych przestępców. Badając wyjątkowo przerażające umysły, starają się przewidzieć kolejny ruch zbrodniarzy, zanim pojawią się następne ofiary. Agenci starają się schwytać przestępcę, próbując myśleć tak jak on. W przypadku każdego śledztwa, agenci próbują dokładnie określić motywy i emocje, które skłoniły kogoś do dokonania przestępstwa. Każdy kolejny odcinek to prawdziwe studium psychologii.

W tym odcinku

W Los Angeles grasuje seryjny morderca. Jego ofiary to gangsterzy, którzy sami są brutalnymi zabójcami. Zbrodnie te budzą mieszane uczucia wśród mieszkańców, a nawet niektórych funkcjonariuszy policji. Część z nich uważa, że sprawiedliwości stało się zadość. Po upublicznieniu profilu sprawcy zgłasza się jego znajomy. Okazuje się, że jest to chłopak, który sam padł ofiarą brutalnego napadu.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)