Za marzenia 2 (6/13)

Za marzenia 2 (6/13)

6.7/10
serial obyczajowy Polska 2019   od 12 lat
Występują:Maja Bohosiewicz, Piotr Nerlewski, Anna Karczmarczyk, Marcin Perchuć
W skrócie:Bartek jest zazdrosny o Ankę, która spędziła wieczór z Adamem. Robi jej wymówki. Niebawem wraca do studia nagrań, a tam znów kłóci się z Karolem. W końcu mówi Gabi, że on może zastąpić jej producenta.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze perypetie trójki przyjaciół - Anki (Anna Karczmarczyk), Zosi (Maja Bohosiewicz) i Bartka (Piotr Nerlewski). Młodzi bohaterowie mieszkają razem od czasów studiów. Teraz stoją u progu prawdziwego, dorosłego życia i czekają ich pierwsze poważne decyzje dotyczące pracy, rodziny i miłości.

W tym odcinku

Bartek jest zazdrosny o Ankę, która spędziła wieczór z Adamem. Robi dziewczynie wymówki. Niebawem wraca do studia nagrań, a tam znów kłóci się z Karolem. W końcu mówi Gabi, że on może zastąpić jej producenta. Wolańska odkrywa, że matka Zosi i jej nowa szefowa ze sklepu, Olga (Monika Pikuła), padły ofiarą tego samego oszusta. Ewa (Monika Krzywkowska) prosi o pomoc prawną Antoniego (Mariusz Bonaszewski). Ten zaś wreszcie wyznaje Ance, że w rodzinie szykuje się rozwód. Tymczasem młoda Morawiec spotyka się z Dorotą (Maria Wieczorek), licząc na to, że uda im się porozumieć. Rywalka postanawia jednak szantażować swoją terapeutkę.

Występują (pokaż wszystkich)