Za marzenia 2 (2/13)

Za marzenia 2 (2/13)

6.7/10
serial obyczajowy Polska 2019   od 12 lat
Występują:Maja Bohosiewicz, Piotr Nerlewski, Anna Karczmarczyk, Marcin Perchuć
W skrócie:Szymon prosi Zosię, by została jego żoną. Kilka godzin później dziewczyna dowiaduje się, że Szczepan jest jej ojcem. Bartek szuka nowego mieszkania. Zostaje wplątany w kryminalną aferę.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze perypetie trójki przyjaciół - Anki (Anna Karczmarczyk), Zosi (Maja Bohosiewicz) i Bartka (Piotr Nerlewski). Młodzi bohaterowie mieszkają razem od czasów studiów. Teraz stoją u progu prawdziwego, dorosłego życia i czekają ich pierwsze poważne decyzje dotyczące pracy, rodziny i miłości.

W tym odcinku

Szymon zaskakuje Zosię i prosi ją, by została jego żoną. Kilka godzin później dziewczyna dowiaduje się, że Szczepan jest jej ojcem. Bartek szuka nowego mieszkania i zostaje wplątany w aferę kryminalną. Anka odkrywa, że Daniel postanowił ją pozwać do sądu. Jego adwokatem zostaje Adam Wierzbicki (Jakub Wesołowski). Producent żąda, by dziewczyna zapłaciła karę za zerwanie umowy. Na spłatę długu daje jej jeden dzień. Ksiądz Andrzej załatwia Ewie pracę w antykwariacie. Nie wie jednak, że kilka tygodni wcześniej Bartek okradł właśnie ten sklep.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także